Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola Moto G Power

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Fólie a sklá na Motorola Moto G Power nesklamú

Asi vás nemusíme presviedčať o tom, prečo je dobré chrániť si obrazovku svojho smartfónu čo možno najspoľahlivejšími prostriedkami. Veď keby ste to nevedeli, pravdepodobne by ste podobné riešenie na našich stránkach nehľadali. Naši zákazníci totiž vedia, že kvalitná ochrana vám dokáže ušetriť veľa času a hlavne peňazí v prípadoch, kedy vám mobil padne na zem alebo sa inak poškodí. Za normálnych okolností musíte kvôli tomu vymieňať celý displej, čo nie je lacná a ani rýchla oprava. Preto sa jednoznačne oplatí myslieť na každý prípad ešte skôr, než sa stane. A presne na to sa skvele hodia naše ochranné fólie na displej a tvrdené sklá.

Vyberte si tú najlepšiu ochranu

Vedeli ste, že tvrdeným sklám sa hovorí aj diamantová ochrana? Na Mohsovej stupnici tvrdosti totiž dosahujú 9 z 10 stupňov a nad nimi sa už nachádzajú len diamanty. Preto sú tieto sklá schopné bojovať nielen proti odreninám a ostrým predmetom, ako napríklad hrot noža či kľúče, ale taktiež proti pádom z vyššej výšky. Ak dávate prednosť skôr jemnejšej ochrane, určite sa sústreďte na ochranné fólie. Vďaka svojej extrémnej flexibilite sa dokážu maximálne prispôsobiť vášmu displeju a vyplniť aj už existujúce škrabance alebo nerovnosti. Aj poničený displej tak bude opäť vyzerať ako nový a naviac bude ochránený pred ďalšími poškodeniami.

Motorola Moto G Power pre „smart“ užívateľov

Telefón pre používateľov, ktorí chcú za „málo peňazí získať veľa muziky“. Asi tak sa dá opísať smartfón Moto G Power z dielne rokmi osvedčeného výrobcu Motorola. Jednou z najväčších výhod telefónu je, že jeho batéria dokáže váš výkon bez problémov potiahnuť celé dva až tri dni bez nabíjania. Má naozaj robustný dizajn, a tak skvele sedí do ruky aj s ohľadom na veľmi pohodlné odomykanie senzorom na zadnej strane telefónu. So 6,4-palcovým displejom môžete naviac veľmi pohodlne sledovať videá aj obrázky v prepracovaných farbách.