Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola Moto G 5G Plus

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Objednajte si ochranu na svoj displej

Myslíte si, že displej svojho telefónu dostatočne chránite? Zamyslite sa nad tým ešte raz. Kvalitná ochrana totiž znamená nevystavovať obrazovku telefónu žiadnym náhodným udalostiam, ktoré môžu vyústiť v jej poškodenie, poškriabanie čo dokonca roztrieštenie. Ak ste si uvedomili, že toto vaša ochrana nespĺňa, stavte na niečo spoľahlivejšie: ochranné doplnky v podobe temperovaných skiel alebo fólií. Sú naozaj tenké, pretože dosahujú hrúbky iba 0,3 až 0,4 mm. Naviac nijako neskresľujú pohľad na displej, pretože sú 100 % transparentné a plne zachovávajú dotykové vlastnosti. Tak v ideálnom prípade celkom zabudnete, že fóliu alebo ochranné sklo dennodenne používate. Taktiež ich aplikácia vám s našimi balíčkami pôjde jednoducho. Nájdete v nich lepiace sady aj podrobný návod, ako na to bez zbytočných vzduchových bubliniek. Aj keď teda nemáte s aplikáciou žiadne skúsenosti, zvládnete to celkom ľahko aj bez pomoci odborníka.

Temperované sklá a fólie na Motorola Moto G 5G Plus

Teraz vám už len ostáva rozhodnúť sa pre ochrannú fóliu alebo temperované sklo. Stačí len vedieť, čo od svojho ochranného doplnku na telefón Motorola Moto G 5G Plus očakávate. Je to naozaj odolná ochrana, ktorá váš displej obráni aj pred rozbitím pri páde? Potom si vyberte temperované sklo, ktoré sa nerozbije ani pri najtvrdších nárazoch. Ak naopak chcete docieliť hladší displej, zahladenie už existujúcich nedokonalostí či ochranu pred nečistotami, stavte na ochrannú fóliu.

Rýchly a spoľahlivý smartfón Motorola Moto G 5G Plus

Ultrarýchly telefón, ktorý vám vydrží celé dva dni bez potreby nabíjania batérie. To je Motorola Moto G 5G Plus. S možnosťou pripojenia na 5G sieť s ním stiahnete vaše obľúbené seriály za niekoľko minút a zahráte si online hry bez oneskorenia. Naviac má tento telefón veľmi moderný a prepracovaný dizajn spojený s ultraširokým objektívom. S ním už na selfie fotografie nepotrebujete ani selfie tyč – do záberu sa s ním teraz zmestí až štyrikrát viac.