Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola Moto G 5G

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Fólie a sklá na displej Motorola Moto G 5G

Ochrana displeja by pre vás mala byť absolútnou samozrejmosťou. Hlavne preto, lebo obrazovky telefónov sú deň odo dňa väčšie, ale aj zraniteľnejšie a nákladnejšie na ochranu. Na svoj nákupný zoznam si teda hneď pod nový telefón Motorola Moto G 5G pripíšte aj ochrannú fóliu alebo temperované sklo. Na obrazovku ich veľmi jednoducho nalepíte vďaka nášmu pribalenému aplikačnému setu a môžete mať istotu pri používaní aj keď vám telefón často padá z rúk alebo ho nosíte nechránený v o vrecku či kabelke.

Vyberte si kvalitnú ochranu od etuo.sk

Keď je reč o ochranných doplnkoch, vyberte si ten najlepší podľa toho, aký máte životný štýl. Ak telefón používate iba doma či v práci alebo ho máte obalený v knižkovom puzdre zakrývajúcom aj displej, bude pre vás ideálnym riešením ochranná fólia. Tá je jemnejšia a o niečo menej odolná ako tvrdené sklo. Na druhú stranu obrazovku vyhladí a opticky zakryje aj existujúce nedokonalosti. Kedy by ste však mali siahnuť po tvrdenom skle? Dôvodov je hneď niekoľko. Vďaka špeciálnej technológii výroby kalením dosahuje tvrdosť takmer na úrovni diamantov a nemusíte sa tak báť ani pokiaľ vám telefón spadne displejom pokojne aj rovno na kameň. Temperované sklo preberie energiu pádu na seba a hravo displej ochráni tým, že sa roztriešti namiesto neho. Sklo následne len jednoducho odlepíte a prilepíte celkom nové. Aj keď ide o väčšiu investíciu v porovnaní s ochrannou fóliou, ochráni vás omnoho efektívnejšie.

Moderný partner v podobe smartfónu Motorola Moto G 5G

Motorola Moto G 5G plní sny o dostupnom zariadení s pripojiteľnosťou k ultra rýchlej 5G sieti. Ide totiž o jeden z najlacnejších smartfónov na trhu s 5G. Naviac prináša taktiež silnú batériu s rýchlym nabíjaním, nechýba jej NFC na bezkontaktné platby, fotoaparáty s technológiou Quad Pixel pre čo najkvalitnejšie obrázky či 6,7-palcový Full HD+ displej. To všetko zabalené v dômyselnom a prepracovanom dizajne s overenou značkou kvality.