Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola Moto E7 Plus

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Objavte ochranu svojho smartfónu Motorola Moto E7 Plus

Trendom posledných rokov sú stále sa zväčšujúce obrazovky mobilných telefónov. Inak tomu nie je ani pri telefóne Motorola Moto E7 Plus. Práve preto sú však obrazovky stále viac a viac zraniteľné a potrebujú odolnú ochranu, ktorá im zaručí, že sa nerozbijú pri prvom páde na tvrdší povrch. Odpoveďou sú tvrdené sklá a ochranné fólie.

Ako si vybrať ten správny ochranný prvok?

Aj výber toho správneho ochranného doplnku bude pre vašu obrazovku veľmi dôležitý. Tvrdené sklá aj fólie majú svoje silné prednosti. Ochranné fólie na telefón sú bezpochyby lacnejšou možnosťou. Zabezpečíte vďaka nim svoju obrazovku pred zničením aj znečistením a naviac sú schopné vyplniť a zahladiť už aj existujúce nedokonalosti na displeji. Na druhú stranu nie sú také odolné voči poškodeniu tvrdými predmetmi či pádmi na tvrdé povrchy ako temperované sklá. Za tie síce zaplatíte viac, avšak investícia sa vám niekoľkonásobne vráti. Napríklad pri páde telefónu, ktorému síce tvrdené sklo nedokáže zabrániť, ale určite doáže zmierniť jeho následky na minimum. Je totiž schopné absorbovať energiu nárazu a roztrieštiť sa tak namiesto obrazovky telefónu. Potom ho stačí už len vymeniť a váš telefón vyzerá op§ť ako nový. Rozhodnite sa teda podľa toho, čo bude pre vás aj váš telefón Motorola Moto E7 Plus výhodnejšou možnosťou alebo si vyskúšajte oba doplnky „na vlastnej koži“.

Moderná a prepracovaná Motorola Moto E7 Plus

Telefón Motorola Moto E7 Plus je známa svojou silnou batériou a viac než férovou cenou. Okrem toho však používateľov láka aj veľmi moderným dizajnom v elegantných farbách, 48 MPx fotoaparátom s technológiou Quad Pixel pre jasnejšie snímky alebo snímačom odtlačkov prstov umiestneným na zadnej strane zariadenia. Nájdete u neho aj možnosť používať niektoré známe Moto gestá ako sú napríklad Otočiť pre režim Nerušiť, Ukončiť vyzváňanie po zdvihnutí, Ovládacie prvky médií, Odomknúť zdvihnutím a mnoho ďalších.