Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola Moto E6S

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné fólie na Motorola Moto E6s podľa vášho výberu

Premýšľali ste už nad tým, ako čo najlepšie ochrániť svoj Motorola Moto E6s pred poškodením, odretím alebo rozbitím? Čo tak staviť na ochrannú fóliu? Ide o veľmi jednoduché, dostupné a chytré riešenie, ktoré vás zbaví obáv o oškrenie vašej obrazovky. Ochranné fólie presne zapasujú na vašu Motorolu Moto E6s a priľnú k nej ako magnet. Vďaka ich flexibilite dokážu vyplniť už aj menšie poskodenia obrazovky, takže sa vám bude po nalepení zdať opäť ako nová. Pritom nemusíte mať s jej nalepovaním predošlé skúsenosti - vo všetkom vám pomôže aplikačný set pribalený k vašej zásielke. Ochranná fólia je taktiež odolná voči vlhkosti, nečistotám či mastným odtlačkom prstov.    

Tvrdené sklá ako diamantová ochrana

Pokiaľ hľadáte naozaj spoľahlivú a neprekonateľnú ochranu, vyberte si tvrdené sklo na Motorola Moto E6s. Tvrdené sklá dosahujú na Mohsovej stupnici tvrdosti 9. stupeň z 10, ktorý predstavuje naozaj vysokú mieru odolnosti. Tvrdšie ako tvrdené sklá sú už len diamanty. Aj preto sa im niekedy hovorí diamantové sklá alebo diamantová ochrana obrazovky. Tvrdené sklo vydrží bez problémov kontakt s ostrými predmetmi, ako je napríklad hrot noža, ale aj s kľúčmi pohodenými v kabelke či ostrejšími mincami. Stane sa pre vás skvelým doplnkom hlavne ak žijete aktívne a mobil nesmie chýbať pri žiadnom vašom dobrodružstve.   

Rozhodli ste sa pre smartfón Motorola Moto E6s? Skvelé!

S telefónom Motorola Moto E6s zažijete poriadnu dávku zábavy doslova len na pár kliknutí. Ako prvé vás osloví jej klasický, ale zato elegantný zaoblený dizajn doplnený o 6,1-palcový Max Vision HD+ displej  a špecifický znak na zadnej strane telefónu. Zároveň si s týmto telefónom užijete aj príjemné fotografovanie vďaka duálnemu fotoaparátu a selfie kamere na prednej strane. Všetky vaše procesy udrží telefón v plynulom móde vďaka responzívnemu 2.0 GHz osemjadrovému procesoru a iste u neho oceníte aj spoľahlivý operačný systém Android 9 Pie.