Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola Moto E6 Plus

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné fólie a sklá sú základ

Motorola Moto E6 Plus je telefón, ktorý si zaslúži vašu starostlivosť zo všetkých jeho uhlov. Preto okrem odolného obalu nezabúdajte ani na ochranu predného displeja, ktorá je veľmi dôležitá. V ponuke elektronického obchodu Etuo.sk nájdete ochranné sklá a fólie, ktoré sú vyrobené tak, aby ochránili vašu obrazovku pred poškriabaním, znečistením ale aj odrením či iným poškodením. Sú vyrobené z kvalitných materiálov a ich aplikácia je s prídavným setom, ktorý vám zašleme, naozaj jednoduchá. Vďaka špeciálnym handričkám a lepkám sa vám pod sklom nevytvoria vzduchové bubliny a vy tak ani nezbadáte, že ste na telefón nalepili prídavný doplnok. 

Fólia alebo tvrdené sklo: záleží na stupni ochrany

Ostáva vám už len rozhodnúť, aký doplnok si vybrať. Tvrdené sklá sú naozaj odolné voči pôsobeniu ostrých predmetov, ale aj voči pádom zariadenia Motorola Moto E6 Plus. Ich tvrdosť je založená na vysokej molekulárnej hustote materiálu, z ktorých sa vyrábajú. Jedinečný je však aj ich postup výroby. Vďaka tomu sú ochranné sklá celkom číre a veľmi tenké. Ich hrúbka je len 3 mm. Nalepené ochranné sklo na mobile Meizu Note 9 tak neruší a nezväčšuje jeho objem. To isté platí aj o ochrannej fólii, ktorá je naviac ešte o čosi tenšia ako tvrdené sklo a veľmi flexibilná. Dokáže tak vyplniť a zahladiť aj už existujúce mierne nerovnosti.

Prémiová Motorola Moto E6 Plus

Oproti svojmu predchodcovi urazila Motorola Moto E6 Plus dlhú cestu, a práve preto ju dnes jej používatelia môžu považovať za exkluzívneho spoločníka. Jej HD+ displej v pomere 19:5,9 rovnako ako vylepšený fotoaparát schopný aj rozostrovať pozadie alebo vylepšený čipset Helio P22 svedčia o kvalite spracovania aj dobrom výkone. Telefón má na zadnej strane snímač odtlačkov prstov a disponuje aj funkciou rozoznania tváre. Na výber sú momentálne 3 farby modelu: brusnicovo červená, karibská modrá alebo leštený grafit.