Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola Moto E6

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana displeja vášho telefónu je dôležitá

Motorola Moto E6 je atraktívne zariadenie. Preto si zaslúži kvalitnú ochranu nielen tela telefónu, ale taktiež jej obrazovky. K tomu vám najlepšie poslúžia ochranné doplnky v podobe tvrdených skiel a ochranných fólii. Všetky tieto doplnky dodávame až ku vašim dverám aj so špeciálnym prídavným setom, ktorý obsahuje jemné handričky aj lepky pre jednoduchšiu aplikáciu, aj keď s podobnými výrobkami ešte nemáte žiadne skúsenosti. Na svojom povrchu majú oleofóbnu vrstvu, ktorá zaručuje ich jemnosť, ale aj odolnosť voči vlhkosti, prachu či iným nečistotám. 

Chrániť svoj telefón môžete fóliami aj tvrdeným sklom

Ochranné fólie sú vyrobené z tenkého PVC materiálu a na spodnej časti majú špeciálne lepidlo. Dosahujú tvrdosť 3H na Mohsovej stupnici, ktorá má celkovo 10 stupňov. Predstavujú tak bežnú ochranu pri každodenných činnostiach, no nezaručia vám prevenciu pred rozbitím pri pádoch z vyššej výšky. V takýchto extrémnejších prípadoch sa môžete spoľahnúť skôr na tvrdené sklá. Aj keď sa im hovorí sklo, ide v skutočnosti o veľmi tvrdý plast, ktorý svoje vlastnosti získava vďaka náročným procesom výroby. Na Mohsovej stupnici dosahuje stupeň 9H a ide tak o jeden z najtvrdších materiálov vôbec. Preto vašu Motorolu Moto E6 ochráni nielen pred jemnými ryhami, ale aj pred pôsobením tak ostrých predmetov, ako sú napríklad kľúče pohodené v kabelke či nože.

Motorola Moto E6 sa bežnému používateľovi oplatí

Každá značka, ktorá uvádza telefóny v ultra kvalite za vyššie ceny, k nim uvedie aj ekonomickejšiu variantu pre tých, ktorí nechcú priveľa investovať do telefónu. To isté môžete očakávať aj od Motoroly. Jej najnovší „rozpočtový telefón“ poskytuje displej s uhlopriečkou 5,5 palca a kvalitný konektor pre slúchadlá. Rovnako ako iné telefóny, aj Moto E6 má aj nano povrchovú úpravu na ochranu proti striekajúcej vode a dažďu. Na zadnej strane nájdete 13-megapixlový fotoaparát so samostatným 5-megapixlovým snímačom. Skromný 16 GB vstavaného úložného priestoru je možné rozšíriť pomocou karty microSD.