Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola Edge Plus

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Povrch obrazovky Motorola Egde Plus opäť ako nový 

Telefón Motorola Egde + vás na prvý pohľad zaujme svojim krásne zahnutým displejom, o tom niet najmenších pochýb. Práve preto je jeho ochrana veľmi dôležitá. Displeje totiž nie sú práve najodolnejšou časťou telefónu, aj keď sa proti ich zraniteľnosti snažia výrobcovia bojovať. Ako teda veľmi jednoducho a efektívne ochrániť obrazovku svojej Motoroly Edge Plus? Predsta tvrdeným sklom alebo ochrannou fóliou.

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola Edge Plus ako samozrejmosť 

Tvrdené sklá sú tou najodolnejšou ochranou. Vyznačujú sa vysokou tvrdosťou materiálu, ktorá váš displej ochráni aj pri páde na zem. V tomto prípade na seba temperované sklo preberie energiu nárazu a roztriešti sa namiesto vašej obrazovky. Potom ho stačí len vymeniť a fungovať ďalej akoby sa nič nestalo. Tieto sklá dosahujú tvrdosti až 9 z 10 stupňov na Mohsovej stupnici tvrdosti - tvrdšie sú už len diamanty. Práve preto sa u nich nemusíte báť ani poškriabania ostrými predmetmi ako sú hrot noža či kľúče pohodené v kabelke. Na druhú stranu ochranné fólie sú o niečo lacnejšie, ale aj menej odolné. Ideálne sa hodia ako doplnok ku knižkovým alebo flipovým obalom, ktoré už chránia obrazovku pred najväčším mechanickým poškodením. Veľmi dobre fungujú pri displejoch, ktoré už sú mierne poškodené - dokážu totiž opticky vyhladiť povrchové škrabance a ryhy, a tak váš telefón bude vyzerať rovnako skvele ako v deň, keď ste si ho kúpili.          

Motorola Egde Plus je láska na prvý pohľad

Výkonný 5G telefón Motorola Egde + vás zbaví predsudkov o telefónoch zo zahnutým displejom. Zamilujete sa doň totiž hneď na prvý pohľad. Jeho 6,7-palcový bezrámčekový Endless Edge displej, ktorý je zahnutý takmer o 90 stupňov je zárukou tých najlepších herných zážiktov nehovoriac o sledovaní videí a hraní hier. To všetko doplnené o profesionálne stereo reproduktory od Waves, príjemcu Technickej GRAMMY za doručenie špičkovej kvality zvuku. To všetko doplnené o výkonný procesor a batériu, ktorá s vami vydrží celé dni.