Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola Edge

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Tvrdené sklá a ochranné fólie na Motorola Edge

Mnoho fanúšikov našich stránok má záujem o nákup ochranných doplnkov na svoj telefón, avšak keď sa jedná o obrazovky, sú na vážkach. Laik sa totiž dokáže len ťažko rozhodnúť medzi fóliou a ochranným sklom. Práve preto vám chceme ukázať, ako na to. Temperované alebo tvrdené sklá predstavujú najvyššiu možnú ochranu displeja mobilu Motorola Edge. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú 9 z 10 stupňov, čo znamená naozaj odolné vlastnosti. Tvrdšie ako tvrdené sklá sú už len diamanty - preto sa ochranným sklám často hovorí aj diamantová ochrana. Fólie na displeje oproti tomu síce ochránia displej telefónu pri bežnom používaní, ale pre tvrdšie nárazy či škrabance nemusia byť najvhodnejšie. Na Mohsovej stupnici dosahujú 3. stupeň, čo je stále solídna ochrana. Ich hlavnou výhodou je polykarbonátové zloženie a hlavne cena, ktorá je viac než silným lákadlom. Naviac vďaka svojej flexibilite dokážu vyplniť už aj staršie škrabance či nedokonalosti na displeji, a tak ho opticky krásne vyhladia a dodajú mu vzhľad presne ako v deň, keď ste ho kúpili. 

Ochrana obrazovky mobilu Motorola Edge

Nech sa už rozhodnete pre tvrdené sklá alebo ochranné fólie, iste nešliapnete vedľa. Ochrana obrazovka je totiž v dnešných dňoch veľmi dôležitá - hlavne preto, že aj keď sa výrobcovia snažia zdokonaľovať ich materiály, displeje sú stále najzraniteľnejšou súčasťou našich telefónov. Preto ich spoločne musíme chrániť a podstivo sa o ne starať.       

Telefón, čo vás dostane: Motorola Edge

Ešte rýchlejší, hlasnejší a krajší. Presne taký je 5G smartfón Morola Edge, ktorý vás prenesie do sveta zábavy v priebehu niekoľkých sekúnd. Sťahujte si s ním svoje obľúbené obsahy a potom si ich prezerajte na krásne dizajnovom displeji, používajte strhujúce stereo reproduktory a užívajte si rýchlosť a výkon, ako nikdy predtým. To všetko s batériou s kapacitou 4 500 mAh, ktorá vás aj bez nabíjania podrží celé dva dni. Ste pripravení?