Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 
Sale
 
Motorola Moto E2 - ochranná fólia na displej

Motorola Moto E2 - ochranná fólia na displej

0,90 €
2,90 €
/ skladom
Sale
 
Motorola Moto X2 - ochranná fólia na displej

Motorola Moto X2 - ochranná fólia na displej

0,90 €
2,90 €
/ skladom

Ochranné sklá a fólie na mobily Motorola

Telefóny Motorola majú u nás silne vžitú tradíciu. Poznáme ich ako nositeľa inovácii a značky, ktorá mobilné telefóny uviedla na trh ako prvá. Telefóny Motorola od toho času prešli mnohými zmenami a to sa týka aj najnovších prírastkov do ich rodiny – smartfónov s prívlastkom Moto. Aj keď všetci patria do jednej rodiny, ich design sa značne odlišuje jeden od druhého a preto je dôležité, aby ste si vybrali ochranné sklo či fóliu na displej presne na váš model.

Prečo chrániť tento telefón Motorola ochranným sklom či fóliou?

Tvrdené sklá a fólie sa totiž telefónu prispôsobia tak, že vyzerajú ako jeho „druhá koža“. Ich prítomnosť zistíte iba pomocou drobunkého výbežku na okrajoch displeja. Precízne výrezy pre reproduktory, predný fotoaparát a tlačidlá zabezpečia, že žiadna z funkcií telefónu nie je obmedzená a vy sa môžete naplno venovať užívaniu svojej Motoroly. Pritom sú veľmi príjemné a jemné na dotyk a 100% zachovávajú citlivosť dotykových senzorov telefónu. Ako zistíte, že fungujú? Jednoducho si užívate krásny displej aj počas pádov či poškriabaní a v prípade ich odstránenia pri výmene fólie bude displej vašej Motoroly vyzerať, akoby ste si ho práve doniesli z obchodu.

Motorola - ochranné príslušenstvo nijako neovplyvní funkčnosť

Je pritom len na vás, aký druh krycieho príslušenstva si zvolíte. Krycie ochranné fólie na displej sú vyrobené z polykarbonátových vlákien a dokážu zabezpečiť ochranu pred akýmkoľvek poškodením spôsobeným každodenným používaním telefónu. Za temperované sklá zaplatíte o niečo viac, ale poskytujú až dvakrát tak silnú ochranu. V rámci tvrdosti dosahujú stupňa, kedy displeju pod nimi neublíži ani poškriabanie ostrým predmetom, napríklad kľúčom, ktorý k mobilu zablúdil v kabelke. V balení našich ochranných skiel nájdete aj čistiace príslušenstvo potrebné pre vyčistenie telefónu pred nalepením či prehľadný návod. Ochranné sklá ochránia váš displej aj pred nárazmi či pádmi z vyššej výšky a ak si ich zaobstaráte spoločne s odolným krytom alebo puzdrom na telefón, nemusíte sa už nečakaných udalostí pri bežnom používaní smartfónu obávať.