Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Microsoft

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Microsoft

Ochrana displeja mobilného telefónu sa stáva samozrejmosťou pre stále viac a viac užívateľov. Niet sa čomu čudovať. Zachovanie displeja bez vrypov či mechanických poškodení pomáha nielen estetickej stránke mobilu Microsoft, ale taktiež jeho funkciám. Keďže takmer všetky ich funkcie sa ovládajú cez dotykovú obrazovku, je vhodné udržovať ju v čo najlepšej forme. Presne o to sa postarajú temperované sklá a ochranné fólie na mobil, ktoré spoločne s odolnými krytmi doprajú vášmu Microsoftu maximálne bezpečie.

Prečo chrániť tento telefón Microsoft ochranným sklom či fóliou?

Tvrdšie, ako temperované sklá, sú vraj už len diamanty. Tento výrok uvádzajú na svojich produktoch výrobcovia ochranného príslušenstva a nemýlia sa. Temperované sklo totiž dosahuje na Mohsovej stupnici tvrdosť 9 z 10 stupňov a je tak schopné odolávať aj vplyvu nárazov alebo ostrých predmetov. Akých ostrých? Hovoríme tu aj o poškriabaní kľúčom v kabelke či vo vrecku nohavíc. Temperované sklá však nie sú jedinou možnosťou, ktorú v rámci ochrany prednej časti svojho telefónu máte. Ak chcete investovať o čosi menej, ale stále mať istotu bezpečia svojho displeja, zvoľte si ochranné fólie vyrobené z polykarbonátových materiálov. Sú síce o čosi menej odolné, avšak poskytnú štandardnú ochranu pri bežnom používaní zariadenia. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú stupeň číslo 3. Tvrdené sklá sa rovnako ako ochranné fólie perfektne prispôsobia tvaru vášho Microsoft telefónu. Pretože ide o beztlačidlové zariadenia, je extrémne dôležité dbať na funkčnosť displeja a na to, aby sklo či ochranná fólia zodpovedali všetkým výrezom a doliehali až k samotnému okraju zariadenia.

Microsoft - ochranné príslušenstvo nijako neovplyvní funkčnosť

Telefóny Microsoft si obľúbili hlavne užívatelia rovnomennej značky softwarových riešení. Telefóny typu Lumia sú spoľahlivou beztlačidlovou voľbou pre milovníkov stabilných partnerov. Aj keď nie sú smartfóny Microsoft v prvej desiatke najpredávanejších telefónov, stále sa jedná o veľmi rozumný výber a zariadenie hodné špičkovej starostlivosti.