Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Meizu X8

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Viete, ako chrániť svoju obrazovku pred poškodením?

Vedeli ste, že priemerný používateľ sa svojho displeja dotkne za deň až takmer 2 500 krát? A naviac odomyká obrazovku viac ako 90 krát za deň. Ak sa to aj vám zdá šialené, prejdite si svoj deň a zistíte, že možno to až tak prehnané čísla nebudú. Nezdá sa vám teda, že niečo tak používané a zároveň tak krehké, ako je displej telefónu si zaslúži odolnú ochranu pred nečistotami, prachom, poškriabaním, hlbšími vrypmi alebo dokonca roztireštením? Ak ste si odpovedali slovkom áno, máme pre vás skvelý tip: ochranné fólie a temperované sklá ochránia vašu Meizu X8 obrazovku.

Odpoveďou sú fólie a sklá na Meizu X8

Ochranné fólie sú veľmi praktickou záležitosťou. Ak už na vašom displeji existujú ryhy ši malé škrabance, vďaka svojej flexibilite a piľnavým vlastnostiam ich dokáže vyplniť a displej telefónu opticky zjednotiť. Ak nemáte s ich lepením na displej skúsenosti, prizvite si k ich inčtalácií skúsenenjšieho priateľa. Môže sa totiž stať, že pri lepení sa vám pod nimi vytvoria neželané vzduchové bublinky. Naproti tomu temperované sklá priliehajú na obrazovku bez problémov snáď aj vďaka tomu, že sú tvrdšie a ťažšie. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú stupeň 9, čo je ochrana primeraná odolávaniu pôsobenia ostrých predmetov ale aj pádov na zem z vyššej výšky.

Meizu X8 neohromí, ale určite zaujme

Telefón Meizu X8 by sme mohli zaradiť do strednej triedy, kde však rozhodne má čo ponúknuť. Napríklad naozaj rýchle Wi-Fi pripojenie alebo dobrý výkon, čo pri lacnejších modeloch nie je až taká samozrejmosť. Svojich používateľov zaujme tiež moderným spracovaním a nižšou cenou. Tá môže byť často lákadlom najmä pre zamestnávateľov, ktorí uvažujú nad kúpou dobrých telefónov pre svojich zamestnancov. Bežný používateľ sa na tento všestranný model totiž môže spoľahnúť za každých okolností a naviac mu ostanú finančné prostriedky na nákup ochranného zariadenia.