Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Meizu Note 9

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochráňte svoj Meizu kvalitnými doplnkami

Telefóny Meizu síce nepatria k tým najvyšším kategóriám, ale rozhodne sa oplatí dbať na ich ochranu. Behom používania sa totiž veľmi ľahko môže stať, že ich pohodíte do kabelky, batohu alebo na nerovný povrch bez toho, aby ste si uvedomili, že sa displej telefónu môže poškodiť. Nikomu z nás sa však potom nepáči, pokiaľ sa na telefónnej obrazovke objavia škrabance, ryhy alebo hlbšie vrypy od kľúčov, nožníc, kamienkov alebo iných ostrejších predmetov. Zabrániť sa tomu pritom dá celkom jednoducho - používaním ochranných doplnkov na displej. V našom elektronickom obchode nájdete pre svoj Meizu Note 9 kvalitné ochranné fólie aj temperované sklá.   

Temperované sklo alebo ochranná fólia?

Pokiaľ sa budete rozhodovať medzi temperovanými sklami a ochrannými fóliami na váš displej, je potrebné uvedomiť si niekoľko vecí. Temperované sklá dosahujú tvrdosti 9H na Mohsovej stupnici tvrdosti, ktorá má celkom 10 stupňov. Ich tvrdosť je založená na vysokej molekulárnej hustote materiálu, z ktorých sa vyrábajú. Jedinečný je však aj ich postup výroby. Vďaka tomu sú ochranné sklá celkom číre a veľmi tenké. Ich hrúbka je len 3 mm. Nalepené ochranné sklo na mobile Meizu Note 9 tak neruší a nezväčšuje jeho objem. Podobne je to aj s ochrannými fóliami na displej. Tie sú ešte tenšie ako temperované sklo, ale na rozdiel od neho ochránia váš telefón o niečo menej, pretože dosahujú len 3. stupeň na stupnici tvrdosti. Obidva doplnky pritom nielenže vyzerajú elegantne, ale naviac 100% zachovávajú dotykové vlastnosti telefónu.

Novina od Meizu poteší bežných užívateľov

Pomer cena/výkon je to, čo si u smartfónu novej triedy čínskeho výrobcu zamilujete. Tento model má IPS displej vo Full HD+ rozlíšení s 6,2-palcovou uhlopriečkou a pomerom strán 18,7:9. Menej náročnému používateľovi nebude prekážať chýbajúci slot na microSD karty, čipset vyrobený 11 nm technológiou ani absencia NFC či 800 MHz LTE frekvencie.