Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Meizu M8

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Fólia a tvrdené sklo je pre váš telefón Meizu M8 nutnosť

Hneď po tom, čo si zaobstaráte nový telefón Meizu M8, je potrebné myslieť na ochranu. Dôvod? Displej je veľmi náchylný na poškriabanie, pri páde sa často rozbije alebo praskne a jeho výmena je nákladná. Vy však takýmto situáciám môžete predchádzať kúpou ochranných prvkov. Na mysli máme temperované sklá a ochranné fólie z ponuky Etuo.sk.

Prečo chrániť telefón Meizu M8 ochranným sklom či fóliou?

Pri výbere fólie či tvrdeného skla si dajte záležať na tom, aby ste vybrali konkrétny typ pre model M8. Ako si vyhľadať správny produkt? Vo vrchnej časti nášho eshopu nájdete kolonky, do ktorých vpíšete presný názov telefónu. Uistite sa, že ste napísali presný model vášho smartfónu, aby ste sa nepomýlili. Prečo treba byť obozretnými? Tvrdené sklá a fólie na displeje sa musia presne prispôsobiť každému detailu. Musia mať výrezy na prednú kameru a otvor na ovládacie tlačidlá, aby fólia alebo sklo nijak neovplyvňovalo funkčnosť zariadenia. Jediné, podľa čoho spoznáte, že na vašom telefóne Meizu M8 je nalepená fólia či sklo, je jemný výčnelok na okraji mobilu. Neviete, či staviť na ochrannú fóliu, alebo sklo? Každý produkt má iný stupeň ochrany. Fólia je lacnejším variantom, nie je takým spoľahlivým ochranným prvkom ako sklo. Ľahko sa môže stať, že neodolá tvrdému nárazu z veľkej výšky. Pri temperovanom skle vám žiadne poškodenie telefónu nehrozí, pretože vydrží aj tvrdšie zaobchádzanie.

Ochranné príslušenstvo nijako neovplyvní funkčnosť

Telefón Meizu M8 si vyžaduje starostlivú ochranu. Ak si chcete byť istí jeho funkčnosťou na veľmi dlhý čas, investujte nielen do odolných obalov na telefón, ale aj do samotnej ochrany displeja. Sklá a fólie vám zabezpečia dlhú životnosť vášho smartfónu – postarajú sa o jeho nepoškodený vzhľad a funkcionalitu na veľmi dlhý čas. Vybavte svoj Meizu M8 kvalitnými ochrannými prvkami, ktoré vám ušetria financie za rôzne opravy, stavte na Etuo.sk.