Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Meizu M6

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Meizu M6 je veľký pomocník

V našej bohatej ponuke nájdete všetky typy krytov na displeje telefónov Meizu M6. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Kryt na displej je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Vďaka detailným popisom produktov budete o kupovanom produkte vedieť všetko - stačí kliknúť na jeho názov v zozname produktov. Tvrdené sklá aj ochranné fólie na displej ponúkame pre všetky aktuálne aj staršie mobilné telefóny Meizu M6.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Meizu M6 pred zničením?

Dnešné chytré hračičky sú pekné krehotinky. Ochranné tvrdené sklá a fólie na displeje mobilov Meizu M6 ich chráni pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Keď vám mobil spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku kryt zaobstarali.

Informácie o telefóne Meizu M6

Meizu M6 je smartphone nižšej triedy, ktorý vyniká podarenú výbavou za veľmi nízku cenu. Pritom ponúkne veľké pamäti, silnú batériu, čítačku odtlačkov prstov a nechýba ani podpora LTE. Konštrukcia telefónu je z ľahkého a pevného polykarbonátu s unikátnou metalickou povrchovou úpravou, na ktoré nezostávajú odtlačky prstov, a rozmery 148,2 × 72,8 × 8,3 mm. Telefón je tradične kvalitne spracovaný a vďaka zaobleným rohom padne do ruky. 5,2" IPS displej má rozlíšenie 1280x720, ktoré by mohlo byť vyššie, ale pre nenáročných užívateľov je úplne dostačujúce. Farebné podanie aj čitateľnosť zo širších uhlov sú slušné. Hardvérové tlačidlo pod displejom funguje okrem iného ako čítačka odtlačkov prstov. Vnútri M6 tepe osemjadrový MediaTek MT6750, ktorému sekundujú 3 GB RAM. Použitý procesor je štandardom v tejto cenovej kategórii, pre bežné operácie je aj vďaka veľkej operačnej pamäti plne dostačujúci a zahráte si na ňom i hry. Interné úložisko má k dispozícii 32 GB, kedy po prvom spustení je užívateľovi prístupné zhruba 23,67 GB.