CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Meizu

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Meizu

Takmer okamžite po tom, čo si zaobstaráte nový telefón Meizu, by ste mali myslieť na nutnosť jeho ochrany odo dňa číslo jeden. Nielen kryty telefónov, ale aj samotný displej je totižto veľmi náchylný na poškriabanie alebo dokonca roztrieštenie, ktoré sa následne dá často riešiť len nákladnou výmenou. Presne takej situácii zabránia ochranné prvky v podobe temperovaných skiel a ochranných fólií.

Prečo chrániť tento telefón Meizu ochranným sklom či fóliou?

Pri výbere fólie či tvrdeného skla si dajte záležať na tom, aby ste si vybrali model, ktorý bude presne zodpovedať vášmu zariadeniu. Vo vrchnej časti nášho vyhľadávača nájdete boxy, do ktorých si pozorne vyplňte názov svojho telefónu a všetko radšej dvakrát skontrolujte. Tvrdené sklá a fólie na displeje sú totižto navrhnuté tak, aby sa presne prispôsobili aj najmenším detailom zariadenia od prednej kamery cez výrez na reproduktor či ovládacie tlačidlá. Neobmedzujú pritom nijako funkčnosť zariadenia, ktorá ostáva 100% zachovaná. Jediné, podľa čoho spoznáte, že na telefóne je nalepená fólia či sklo, je drobunký výstupok na okraji telefónu. Pri rozhodnutí o ochrane displeja treba vždy zvážiť cenu aj požadovanú výkonnosť ochrany. Zatiaľ čo fólia je lacnejším variantom, môže sa stať, že neodolá ťažkým nárazom z veľkej výšky. To sa vám nestane pri temperovanom skle, ktoré je síce o čosi drahšie, ale vydrží takmer akékoľvek zachádzanie.

Meizu - ochranné príslušenstvo nijako neovplyvní funkčnosť

Zdá sa vám, že zariadenie Meizu sa trochu podobajú na iPhone od značky Apple? Nemýlite sa! Kým pre nás znamená imitovanie niečo negatívne, na čínskom trhu je to znamenie úcty k značke, ktorá už na trhu niečo dokázala. Výrobca Meizu sa na trhu smartfónov už vypracoval natoľko, že môže smelo konkurovať ázijskej špičke, ako sú značka Xiaomi či Vivo. Ich telefóny si však vyžadujú starostlivú ochranu nielen čo sa týka odolných obalov na telefón, ale aj samotnej ochrany displeja. Sklá a obaly vám zaistia, že si váš Meizu smartfón zachová svoj nepoškodený vzhľad a funkcionalitu čo najdlhšie.