CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre LG Wing

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Chráňte obrazovky svojho výnimočného LG Wing

Telefóny LG Wing sú jedinečné hlavne vďaka svojim dvom obrazovkám. Práve preto by ste nemali zabúdať na ich primeranú ochranu pomocou tvrdených skiel a ochranných fólií. Tieto doplnky sú už dnes “must have” každého zodpovedného vlastníka mobilného telefónu hlavne preto, lebo vám zaručia, že aj keď váš telefón spadne na tvrdý povrch, nemusí to znamenať rozbitie obrazovky. Práve naopak, tej sa pravdepodobne vôbec nič nestane. Tvrdené sklá sú totiž navrhnuté tak, aby dokázali absorbovať energiu nárazu a možné poškodenie sa prenieslo na nich namiesto obrazovky. Porušené sklo však potom odporúčame čo najskôr vymeniť, pretože postupne stráca svoju ochrannú funkciu. 

Tvrdené sklá alebo ochranné fólie?

Ochranné fólie sú nízkorozpočtovým riešením pre používateľov, ktorí do ochrany obrazovky nechcú mnoho investovať alebo vyžadujú len základnú ochranu. Vďaka svojej flexibilite však na displeji dokážu vyplniť už aj existujúce nerovnosti či poškodenia, a tak opäť opticky vyhladiť obrazovku, ktorá bude opäť vyzerať ako nová. Maximálnu ochranu displeju však poskytujú až tvrdené sklá. Tie sú odolné a tvrdé takmer ako diamanty, a teda im mnoho ľudí hovorí aj diamantová ochrana. Po celú dobu nosenia vás dokážu ochrániť pred poškodením ostrými predmetmi, vibráciami, vysokými teplotami, vlhkosťou ale aj pádmi.     

LG Wing: roztiahnite svoje krídla

Telefón LG Wing vám otvorí dvere do nového sveta. Sveta, kde môžete svoj telefón používať nie na jednej ale hneď na dvoch obrazovkách, a to súčasne. Jedna obrazovka slúži ako vodorovný fotoaparát alebo hracia plocha, druhou ovládate, fotíte, nahrávate alebo upravujete. No nie je to mobilná revolúcia? Vyskúšajte nahrávať videá na základe módu Gimbal alebo Slow Motion. Systém otvárania je naviac odolný voči vlhkosti, prachu aj opotrebeniu, a tak sa nemusíte báť, že sa vám jedného dňa nebude dať otvárať. Spoľahnite sa na jeho presnosť, krásny dizajn, štýl a funkcie, ktoré vás nidky neprestanú baviť!