+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre LG Velvet

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

Aj váš LG Velvet potrebuje ochranu displeja

Zdá sa vám, že od prvého dňa, kedy ste si kúpili nový telefón LG Velvet na jeho displeji každý deň objavujete nové vlásočnicové škrabance alebo jemné ryhy? Obrazovka patrí medzi tie najzraniteľnejšie časti vášho telefónu, a preto by ste sa mali sústrediť na jej ochranu. V tom vám pomôžu ochranné fólie a tvrdené sklá na displej. Tvrdené sklo predstavuje o niečo odolnejšiu ochranu, pretože má tvrdší povrch a svojou odolnosťou sa približuje diamantu. Fólie sú na druhú stranu menej odolné, ale omnoho flexibilnejšie.     

Prečo by nemali ochranné fólie a sklá chýbať na vašom displeji?

Ochranné fólie a tvrdené sklá sú celkom priesvitné, a tak nijako neovplyvňujú vzhľad vášho telefónu. Naviac 100 % zachovávajú jeho dotykové vlastnosti. Pri používaní zaberajú veľmi málo priestoru, sú tenké asi len 0,3 - 0,4 mm. To znamená, že ich po pár hodinách celkom prestanete registrovať. Mnoho našich používateľov si pochvaľuje, aké sú s nimi displeje hladké, vyrovnané a veľmi príjemné na dotyk. Má to na svedomí vrchná oleofóbna vrstva, ktorá nielen odoláva vlhkosti, nečistotám alebo mastným odtlačkom prstov, ale dokáže zároveň zjemňovať povrchy tak, aby sa vám na telefóne LG Velvet pracovalo čo možno najpríjemnejšie. Sú skvelou investíciou pre všetky tipy telefónov a používateľov, pretože predstavujú záruku nepoškodeného displeja, na ktorom si toľkí z nás zakladajú.      

Vyberte si LG Velvet

Telefón LG Velte má niekoľko predností, ktoré si pri jeho používaní jednoducho zamilujete. Hneď prvou je jeho atraktívny vzhľad: ukazuje sa v krásnych farbách, s tenučkým telom a zaobleným krivkami, ktoré dokonale dopĺňa dlhý 6,8-palcový displej s výrezom pre selfie kameru a moderne tvarované fotoaparáty v štýle padajúcej kvapky na jeho zadnej strane. Používateľov taktiež zaujme výkonná 4 300 mAh poskytujúca možnosť používať smartfón bez prerušenia aj celý deň. LG Velvet je naviac vode odolný do IP 68 a dá sa bezdrôtovo nabíjať.