Ochranné fólie a tvrdené sklá pre LG Q60

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochraňujte svoj displej tak, ako je potreba

Ochrana displejov telefónov sa dnes považuje za niečo ako samozrejmosť. Je predsa jasné, že o svoj telefón sa musíte starať, aby ste si hneď na začiatku nezničili investíciu, ktorú ste sa do telefónu rozhodli vložiť. Skvelým riešením sú ochranné fólie i temperované sklá. Vďaka špeciálnemu materiálu zachovávajú všetky dotykové funkcie displeja na 100 %. Nikdy sa vám tak nestane, že by ste pocítili akýkoľvek rozdiel pri používaní telefónu s ochranným príslušenstvom a bez neho. Jediným rozdielom je to, že pod fóliou či sklom je váš telefón v bezpečí, bez rizika poškriabania a zachováva si svoju hodnotu.

Ako sa vo výbere doplnkov rozhodnúť?

Temperované sklo je veľmi tvrdé, odolné a skvele drží na telefóne. Dosahuje tvrdosti až 9 stupňa z možných 10 na Mohsovej stupnici tvrdosti. Neprepustí k displeju nečistoty, prach, vlhkosť, ale ani ryhy z ostrých predmetov či dokonca rozbitie spôsobené pádom z väčšej výšky. Na druhú stranu ochranné fólie pôsobia na telefóne veľmi naturálne a ich polykarbonátové materiály s obrazovkou telefónu hladko splynú. Veľkou výhodou je, že vďaka svojim vlastnostiam dokáže vyplniť a prekryť aj menšie existujúce ryhy alebo škrabance a tak sa stane ideálnym doplnkom aj pre staršie telefóny, ktorým by ste opäť chceli navrátiť „stratený lesk“. Nech sa však rozhodnete pre čokoľvek, s našimi ochrannými doplnkami nikdy nešliapnete vedľa!

LG Q60 sa vám určite zapáči

Hlavne mladšia generácia si iste zamiluje telefón LG Q60 hneď na prvý pohľad. Dôvodmi na to sú hlavne kvalitný fotoaparát s tromi objektívmi zaisťujúci perfektné zábery, výkonný snímač odtlačkov prstov na zadnej strane, tlačidlo Google Asistent ale hlavne vysoko kvalitné metalické prevedenie. Disponuje funkciou Dual SIM naviac s prídavným slotom pre pamäťovú kartu a batériou so slušnou kapacitou. Jeho širší a jasný displej má o niečo širšie rámčeky, ale celkovému výzoru to na atraktivite neuberá. Celkovo ide o príjemný telefón, ktorý zaujme funkciami a príjemnou cenovkou.