Ochranné fólie a tvrdené sklá pre LG K52

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Uchovajte si displej bez škrabancov s fóliami a temperovanými sklami

Ochranné doplnky sú veľmi nenápadným a elegantným spôsobom, ako uchrániť vašu obrazovku. Sú plne transparentné, a tak na to, že ich používate, po pár dňoch ideálne celkom zabudnete. Naviac 100 % zachovávajú dotýkové vlastnosti vášho telefónu. Sú tenké len od 0,3 do 0,6 mm, takže vášmu LG K52 nepridajú ani zbytočné centimetre navyše, ktoré by vám mohli prekážať pri jeho používaní. Nemusíte sa strachovať ani pokiaľ ste si podobné ochranné prostriedky na mobil ešte neaplikovali. Aj bez predošlých skúseností to zvlásnete ľavou-zadnou. Stačí postupovať podľa návodu za pomoci čistiaceho a lepiaceho setu, ktorý vám zašleme s každým balením ochranných doplnkov.

Ochranné doplnky na LG K52: ako sa rozhodnúť

Vybrať si medzi temperovaným sklom a ochrannu fóliou môže byť pre niektorých našich zákazníkov orieškom. Poradíme vám preto, ako na to. Oba doplnky majú svoje prednosti. Ochranné fólie sú jednoznačne tou ekonomickejšou cestou. Vďaka použitým materiálom dokážu zamedziť znečisteniu displeja, jeho poškodeniu a taktiež dokážu vyplniť a zakryť už existujúce ryhy a škrabance. Váš telefón tak bude s nimi vyzerať opäť ako nový. Sklá sa na druhú stranu vyznačujú extra odolnosťou, ktorej odpovedá aj ich cena. Aj keď sú však tým drahším variantom, vydržia vám v ideálnom prípade aj niekoľko rokov používania.

Kvalitný a nadčasový LG K52

Telefón LG K52 si zamilujete na prvý pohľad. Jeho moderný oblý dizajn a nadčasové farby sú zárukou toho, že sa s ním za vami otočí nejedna hlava a že získate zariadenia výnimočne príjemné na pohľad. To však nie je všetko. Ponúkne vám tiež skvelý fotoaparát so štyrmi objektívmi a rozlíšením hlavného snímača 48 MPx. Navyše vám bez potreby nabíjania vydrží až niekoľko dní používania vďaka batérii s kapacitou 4 000 mAh. Zárukou spokojnosti je aj výkonný procesor Helio P35 a 4 GB RAM.