Ochranné fólie a tvrdené sklá pre LG K50

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odolné fólie a sklá sú dnes už samozrejmosťou

Ochrana displeja vášho smartfónu je v dnešnej uponáhľanej dobe, kedy telefóny nosíme neustále v rukách, po kabelkách či vo vreckách, nevyhnutná. Častejšie, než by sme si priali, nám totiž vypadnú z ruky, poškodia sa v taške či poškriabu kľúčmi vo vrecku. Obrazovka je paradoxne najcitlivejšia časť telefónu, ale zároveň aj tá najdrahšia na opravu. Preto by si každý používateľ mal dvakrát rozmyslieť, či je ochotný investovať peniaze a čas do opráv, alebo skôr do ochrany, ktorá je omnoho pohodlnejšia.

Ako si vybrať to správne ochranné príslušenstvo na displej

Otázkou potom už zostáva len to, či stavíte na tvrdšie temperované sklo alebo sa uspokojíte s jemnejšou ochrannou fóliou. Čo si vyberiete záleží na tom, akú ochranu preferujete. Ak vám ide hlavne o zachovanie pôvodného designu telefónu bez akýchkoľvek prídavkov a svoj displej si prajete chrániť pred bežnými nečistotami a odretím, pravdepodobne vám bude postačovať aj ochranná fólia. Tá je o čosi lacnejšia a telefónu nepridá ani centimeter naviac. Nedosahuje však takej vysokej odolnosti a tak sa môže stat, že silnejšie nárazy či pády neustojí. Ak teda naopak požadujete silnejšiu ochranu aj pred poškodením ostrých predmetov či pádom zariadenia z vyššej výšky, spoľahnite sa radšej na temperované sklá. Sú síce o čosi drahšie, zato však omnoho pevnejšie a odolnejšie.

Moderný telefón strednej triedy pre každého, to je LG K50

Tento telefón nižšej strednej triedy vás prinúti zamyslieť sa nad spoločnosťou LG ako nad možným inovátorom na trhu. V rámci modelu K50 prichádza s dostatočne silným výkonom, silnou batériou, duálnym fotoaparátom a celoplošným displejom. Teda so všetkým, čo od telefónu moderný bežný používateľ očakáva. Naviac s podporou priestorového zvuku DTS:X 3D Sound a presným GPS lokalizátorom sa vám bude zdať, že ste si dopriali naozajstný výdobytok techniky za skvelú cenu.