Ochranné fólie a tvrdené sklá pre LG K42

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Fólie a tvrdené sklá pre LG K42

Displej vášho LG K42 je jednou z jeho najzraniteľnejších a zároveň najpoužívanejších častí. Práve preto by ste mali zvážiť jeho ochranu pomocou tvrdených skiel alebo ochranných fólií, ktoré by sa mali autoamticky objaviť na vašom nákupnom zozname spoločne s najnovším modelom telefónu LG. Tvrdené sklá vám poskytnú veľmi odolnú ochranu

Ochranné doplnky na LG K42 majú mnoho výhod

Ochranné fólie aj tvrdené sklá na telefón LG K42 majú naozaj pôsobivú trvanlivosť a na displeji pôsobia veľmi príjemne. Oba ochranné prostriedky sú potiahnuté oleofóbnou vrstvou, ktorá nielenže zabraňuje preniknutiu vlhkosti k displeju telefónu, ale taktiež ho ochraňuje pred zanechávaním mastných odtlačkov prstov a je naviac veľmi jemná a kĺzavá na dotyk. Sklá i fólie majú veľkú výhodu v tom, že sa lepia celým povrchom a nielen po stranách. Vďaka tomu sa nestane, že by sa vám v prípade najväčšej potreby začali odliepať. Tieto doplnky sa aplikujú naozaj veľmi jednoducho, a to vďaka lepiacemu a čistiacemu setu, ktorý vám pribalíme ku každému baleniu. Nemusíte sa tak báť, že by ste nevedeli, ako na to aj bez predošlej skúsenosti. Doplnky naviac presne sadnú na váš mobilný telefón nielen svojimi rozmermi, ale taktiež všetkým prvkom telefónu – či už ide o fotoaparát, blesk, reproduktor alebo ovládacie tlačidlá.

Skvelý smartfón LG K42

Prekrásne farby, neodolateľná odolnosť, moderný dizajn. To a mnoho iného vás zaujme pri telefóne LG K42. Má moderný vzhľad, ktorý spredu dopĺňa 6,6-palcový HD+ displej a zozadu je možné vybrať si zo 4 pôsobivých farieb s názvami: Green, Red, Sky Blue alebo Grey. Navyše má tento telefón aj certifikáciu odolnosti podľa vojenského štandardu MIL-STD810G. Nevadia mu teda ani vibrácie, extrémne teploty, pády či vlhkosť a nečistoty. Užite si s ním aj štvoritý fotoaparát či výkonnú selfie kamerku vo vrchnej časti displeja.