+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre LG K41S

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
 
LG K41S - tvrdené sklo 9H

LG K41S - tvrdené sklo 9H

7,90 €
/ skladom

 

 

Tvrdené sklá a ochranné fólie pre LG K41S

Ste pripravení chrániť váš mobilný telefón v každom smere? Potom vám nemôžu chýbať sklenené a ochranné fólie pre LG K41S. na ochranu displeja telefónu. Ak chcete, aby váš mobilný telefón vydržal funkčný dlho, tak vás určite bude zaujímať aj ochrana jeho displeja, ktorý je tou najviac ohrozenou súčasťou telefónu. Vyberte si kvalitné a pritom cenovo dostupné tvrdené sklá a ochranné fólie pre LG K41S a displej bude stále ako nový. A to všetko so zachovaním komfortu používania funkcií a zobrazenia.

Displej v bezpečí a s ním i všetky funkcie LG K41S

Už ste niekedy zažili prasknutý displej na vašom mobilnom zariadení? Ak ste práve investovali do mobilného telefónu LG K41S, tak ho určite budete chcieť pred touto nepríjemnou skúsenosťou chrániť. Displej je totiž nielen veľmi citlivou, ale predovšetkým najdôležitejšou súčasťou mobilného telefónu. A v prípade týchto chytrých telefónov je aj úložiskom všetkých ovládacích prvkov a funkcií. Takže vám zobrazuje nielen prevedenú akciu či zoznam volajúcich a podobne, ale ako dotykový ovládač plní aj funkciu ovládania celého telefónu. Takže bez funkčného displeja by bolo zariadenie celkom znehodnotené a nefunkčné. Vy však máte skvelú príležitosť túto časť telefónu chrániť kvalitnými a pritom lacnými tvrdenými sklami a ochrannými fóliami.

Ochranné fólie a sklá priamo pre LG K41S

Mobilný telefón LG K41S je ako každý smartphone citlivým zariadením, o ktoré je vhodné sa čo najlepšie starať. Každý deň je tento telefón používaním vystavený nielen prachu a nečistotám, ale aj pádom, ktoré vedú k prasklinám či škrabancom. A najviac týmto trpí práve displej, ktorého nefunkčnosť odstaví celý telefón. Vy tak svoj LG K41S môžete chrániť nielen ochrannými obalmi, krytmi a puzdrami, ale aj tvrdenými sklami a fóliami, ktoré slúžia práve k ochrane displeja zariadenia. Sú kompatibilné práve s vašim mobilom a efektívne plnia funkciu ochrany displeja bez obmedzovania jeho funkcií a zobrazenia či celkového designu telefónu.