Ochranné fólie a tvrdené sklá pre LG K40S

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Stavte na ochranné fólie a tvrdené sklá pre LG K40S

Hoci sa výrobcovia displejov na smartfóny snažia vyvinúť čoraz odolnejšie a trvácnejšie výrobky, na dokonale nerozbitný displej si zrejme ešte nejaký ten čas počkáme. Dovtedy bude stále aktuálna ochrana displeja v podobe ochranných skiel a fólií, ktoré už nejednému smartfónu zachránili „život“. Aby ochranná fólia, resp. sklo bezchybne sadli, zhotovujú sa podľa jednotlivých typov zariadení. Len tak získate potrebnú istotu, že sa perfektne prispôsobia nielen príslušnému tvaru, ale zároveň budú disponovať výrezmi pre všetky ovládacie tlačidlá, reproduktory alebo prednú kameru. Váš LG K40S pritom nie je žiadnou výnimkou.

Ako fungujú ochranné sklá a fólie na mobil

Vhodne zvolená a umiestnená ochrana displeja vydrží chrániť zariadenie bez toho, aby sa po stranách alebo v rohoch odlupovala a po jej sňatí by na výrobku nemali zostávať žiadne stopy. O to, aby na povrchu nezostávali nijaké odtlačky prstov a mastnota sa zase postará oleofóbna matná úprava. Ochranná fólia na mobil predstavuje základnú ochranu, postačujúcu na bežnú manipuláciu s mobilom. O niečo lepšie sú na tom ochranné sklá, tvorené sklenými plátmi s hrúbkou cca 0,3 až 0,5 mm. Vyrábajú sa cielene na konkrétne modely, aby sa dosiahla maximálna priľnavosť k povrchu a zároveň sa zachovala pôvodná citlivosť displeja. Vďaka tomu sú takmer neviditeľné a ich prítomnosť zbadáte len vďaka vyššej forme ochrany a odolnosti displeja.

Výhody používania ochrannej fólie alebo skla

Medzi najvýznamnejšie výhody používania ochranného skla patrí fakt, že jeho výmena je omnoho jednoduchšia, ako výmena rozbitého displeja. Navyše je pevné a máte pri ňom pocit, ako keby ste na displeji nijakú ochranu nemali. Ochranné fólie bývajú o niečo lacnejšie ako sklá, sú takmer neviditeľné a pomerne ľahko sa aplikujú. Perfektne ochránia displej pred škrabancami a dokonca je možné aj to, že niektoré už existujúce škrabance účinne prekryjú. Zostáva teda len na vás, čomu pri výbere ochrany displeja dáte prednosť.