Ochranné fólie a tvrdené sklá pre LG K40

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana displeja telefónu LG K40 na prvom mieste

Obrazovka telefónu nie je len jeho najpoužívanejšou, ale taktiež aj najzraniteľnejšou časťou. Často sa môže stať, že sa oškrie, popraská alebo celkom rozbije. Objednajte si účinnú ochranu ešte predtým, než bude neskoro. Zakúpenie tvrdeného skla alebo ochrannej fólie má však zmysel aj pokiaľ je váš displej už poškodený a chcete predísť jeho úplnému zničeniu či aspoň trochu “zahladiť” nerovnosti.    

LG K40 - Ako čo najlepšie ochrániť displej?

To sa vám podarí práve s ochrannou fóliou, ktorá je maximálne flexibilná i priľnavá a dokáže tak opticky vylepšiť štruktúru displeja vyplnením rýh a škrabancov. Ochráni telefón bez špinou a poškodeniami spôsobenými bežným používaním. Ani takáto fólia však nie je zárukou 100% ochrany displeja. Omnoho tvrdšou a odolnejšou alternatívou je temperované sklo, ktoré dokáže absorbovať energiu nárazu a ochrániť tak displej pred rozbitím. Vďaka jeho tvrdosti, ktorá dosahuje až 9. stupeň na Mohsovej stupnici tvrdosti, odoláva aj pôsobeniu ostrých predmetov a nemusíte sa s ním báť poškriabania kľúčmi či napríklad veľkým kuchynským nožom. S ochrannými prvkami na displej sa nečakajte na žiadne skresľovanie farieb či obmedzenia dotykových funkcií telefónu. Všetko je to práve naopak. Vďaka oleofóbnej vrstve sa na displeji nedržia nečistoty a tak môže byť ešte reaktívnejší a príjemnejší na dotyk. Nech už sa teda rozhodnete akokoľvek,         

Telefón LG K40 ako ušitý pre šikovných zamestnancov

Telefón LG K40 môžeme zaradiť medzi smartfóny strednej triedy, ktoré potešia hlavne nenáročných užívateľov hľadajúcich dobrý pomer ceny a výkonu. . Aj tento smartfón však ponúka veľkú pamäťovú kapacitu a jasný displej spoločne so zvýšenou mechanickou odolnosťou. Tento telefón bude ideálnym spoločníkom pre zaneprázdnených pracovníkov, ktorí pri sebe nechcú nosiť jeden súkromný a jeden pracovný telefón, pretože vďaka funkcii Dual SIM majú možnosť nosiť v ňom dve karty. Taktiež v ňom nájdete vlastný vstup pre Micro SD karty.