Ochranné fólie a tvrdené sklá pre LG K30

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kvalitné ochranné sklá sú veľkými pomocníkmi

Presné rozmery displeja, jeho orámovanie, polohu fotoaparátu či reproduktorov. To všetko musia vedieť naši výrobcovia, ktorí nám dodávajú tie najkvalitnejšie ochranné fólie a tvrdené sklá na vaše smartfóny LG. Sú totiž veľmi precízne spracované tak, aby na váš telefón sadli na 100 %. Je však len na vás, akú intenzívnu ochranu si vyberiete.

Ako čo najlepšie ochrániť svoj displej?

Siahnuť môžete po ochrannej fólii i po temperovanom skle. Ani jeden z týchto produktov neovplyvňuje dotykové funkcie zariadenia, ale oba naopak majú povrchovú oleofóbnu úpravu, ktorá sa postará o odpudzovanie vlhkosti aj mastnoty. Fólia má mnoho výhod, medzi ktoré patrí jej minimálna hrúbka, elegantnosť a maximálna flexibilita. Vďaka nej dokáže „zahladiť“ niektoré jemnejšie ryhy, ktoré sa na váš telefón dostali predtým, než ste si ju zakúpili. Na Mohsovej stupnici, ktorá popisuje tvrdosť materiálov, sa však šplhá len na tretie miesto z desiatich, kde ju veľmi sebavedomo predbieha temperované sklo. To sa v tomto merítku umiestňuje až na 9. pozícii, a preto sa mu začalo právom prezývať aj „diamantová ochrana“. K vášmu displeju totiž neprepustí škrabance, následky pádov ani nečistoty.

LG K30 – spoľahlivý telefón pre každého

Telefón LG K30 sa stane vašim spoločníkom, pokiaľ máte radi jednoduché riešenia a do telefónu nepotrebujete investovať priveľa financií. V jeho designe sa spája niekoľko materiálov s metálovým zadným panelom typickým pre mobily LG, na ktorom nájdeme zadný senzor na odtlačky prstov. LG K30 má 5.3-palcový displej a široké telo, ktoré nie je vhodné pre tie najmenšie ruky a lepšie si jeho funkcie užijete pokiaľ budete používať ovládanie oboma rukami. Nájdete pri ňom taktiež 2GB RAM a výkonnú batériu, ktorá ho podrží takmer 6 hodín aj pri pozeraní videa pomocoz LTE pri plnej žiarivosti displeja. Fotoaparát telefónu nie je jeho najsilnejšou stránkou, ale pokiaľ vám stačí zhotovovať bežné zábery, bude pre vás absolútne ideálnym doplnkom.