Ochranné fólie a tvrdené sklá pre LG K22

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Tvrdené sklá ako zaručená ochrana obrazovky

Ak ste aj vy jedným z tých používateľov, ktorým záleží na bezpečí a hodnote svojho telefónu, určite v prvom rade stavte na jeho dostatočnú ochranu. Netýka sa to len kvalitného puzdra ale aj nalepovacieho ochranného skla či fólie na obrazovku. Kým ochranná fólia je základným “low cost” riešením pre tých, ktorí do ochrany nepotrebujú mnoho investovať, tvrdené sklo predstavuje tú najkvalitnejšiu a najodolnejšiu ochranu na trhu. Váš telefón je s ním v bezpečí aj pred pádmi na tvrdé povrchy a z vyššej výšky. Sklo je totiž navrhnuté tak, aby absorbovalo energiu nárazu a roztrieštilo sa namiesto vášho displeja. Potom sklo stačí iba odlepiť a objaviť pod ním celkom neporušenú obrazovku. V tomto prípade však našim zákazníkom odporúčame čím skôr sklo vymeniť, pretože pádom a poškodením väčšinou stratí svoju ochrannú funkciu. 

Ochranné doplnky na LG K22

Ochranné fólie aj tvrdené sklá sú teda naozaj skvelým riešením pre problém s často sa poškodzujúcim či padajúcim telefónom. Tieto doplnky si u nás môžete objednať a nalepiť aj sami doma, a to bez predošlých skúseností. Pribalíme vám k nim lepiacu sadu, vďaka ktorej zistíte presný postup a získate aj praktické handričky, vďaka ktorým vám pri lepeni'nevzniknú zbytočné vzduchové bublinky. Ochranné sklá aj fólie sa na obrazovku vášho mobilu naviac lepia celým svojim povrchom, a preto sa vám nestane, že by sa zboku alebo zo spodnej či vrchnej strany odlepovali vtedy, ked ich práve najviac potrebujete.

Dostupný telefón LG K22

Aj keď je smartfón LG K22 považovaný za nižšiu triedu, rozhodne tak nepôsobí. Odoláva vysokým teplotám, pádom, vibráciám aj vlhkosti s certifikátom vojenského štandardu MIL-STD810G. Poteší vás iste aj 6,2-palcový displej s HD+ rozlíšením a výrezom na 5 MPx selfie kameru či batéria s kapacitou 3 000 mAh, ktorá vám vydrží niekoľko hodín neprerušovaného hrania hier alebo sledovania videí.