+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre LG K20

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
 
LG K20 - tvrdené sklo 9H

LG K20 - tvrdené sklo 9H

7,90 €
/ skladom

 

 

Ochrana displeja fóliami a sklami je dnes samozrejmosťou

Je čas, aby ste sa konečne rozlúčili s rozbitými a poškodenými displejmi svojich nových či o niečo starších telefónov. Pre moderných užívateľov smartfónov je totiž samozrejmosťou používať ochranné príslušenstvo ako temperované sklá či ochranné fólie. Vďaka nim si na váš telefón netrúfnu nielen špina, mastné odtlačky prstov či škrabance, ale ani hlbšie ryhy či praskliny. Jednoducho očistíte, nalepíte a ste pripravení vyraziť. Áno, presne také je to jednoduché!

Vyberte si tú správnu ochranu pre svoj smartfón LG

Pokiaľ sa rozhodnete pre ochrannú fóliu, vedľa rozhodne nešliapnete. Je naozaj flexibilná, veľmi jednoducho ju na telefón aplikujete aj bez predchádzajúcich skúseností a naviac ju na telefóne vôbec nevidieť. Vďaka svojim vlastnostiam dokáže vyplniť už existujúce menšie nedokonalosti obrazovky a zjednotiť tak jej povrch. Vhodná je najmä pre telefóny s knižkovým puzdrom, ktoré dokáže ochrániť displej pred tvrdšími nárazmi a poškodením. Naopak temperované sklá dokážu displeje ochrániť bez akejkoľvek ďalšej pomoci. Hravo odolávajú pádom, pôsobeniu ostrých predmetov a ostatným nepriaznivým vplyvom, ktoré pôsobia na váš displej. Na stupnici tvrdosti dosahujú tieto sklá 9 stupňov z možných desiatich, čo je naozaj efektívna ochrana. Dodávame ich s príslušenstvom, vďaka ktorému ich jednoducho prilepíte bez toho, aby ste museli vyhľadať profesionála. Ak ich naviac doplníte spoľahlivým a odolným obalom, váš telefón bude v bezpečí nech už sa pohnete kamkoľvek.

LG K20 pre nenáročných dobrodruhov

Tento telefón rozhodne zaujem svojou nízkou cenou a odolnou konštrukciou. Tá spĺňa certifikáciu vojenského štandardu MIL-STD-810G. Nevykoľají vás tak voda, prach, silnejšie otrasy, nárazy, pády ani vysoké teploty. Aj keď má tento smartfón pomerne malú pamäť, dokáže ju vyvážiť objemovým prispôsobením aplikácií. Natiahnutý displej s pomerom strán 18:9 vás iste zaujme a nízka cena potom celkom presvedčí, že tento model je pre vás ako stvorený.