Ochranné fólie a tvrdené sklá pre LG K10

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné príslušenstvo ako tvrdené sklá sú dnes už samozrejmosťou

Mnoho z nás sa v minulosti ani len nezamýšľalo nad tým, aké je nebezpečné nemať na svojom telefóne tvrdené sklo čí fóliu. Dnes je však doba naozaj rýchla, smartfóny so sebou nosíme neustále so sebou, máme ich v rukách, pri uchu alebo aspoň položené pri sebe na stole. Preto je veľká pravdepodobnosť, že sa nám telefón vyšmykne z ruky a vypadne priamo na displej, ktorý sa roztriešti. Predchádzajte takýmto nepríjemným situáciám nalepením ochrannej fólie alebo krytu a majte v živote o starosť menej.

Rozhodnite sa medzi ochranným sklom a fóliou, alebo radšej oboje vyskúšajte

Mnoho našich zákazníkov sa nás pýta, aký je rozdiel medzi ochrannými fóliami a temperovaným sklom. Fólie na displej sú flexibilné a poskytujú efektívnu, aj keď o niečo nižšiu ochranu. Ich ceny sú však viac než férové, takže nemusíte priveľa investovať, pokiaľ si nie ste istí ochrannými doplnkami ako takými. Poväčšine dosahujú na Mohsovej stupnici tvrdosť tri stupne z desiatich, čo je nižšia ochrana. Oproti tomu temperované sklá sú na Mohsovej stupnici označené pozíciou číslo 9. Takáto ochrana displeja už znesie takmer akékoľvek zachádzanie s vašim smartfónom LG.

LG K10 so slušným výkonom a širokouhlým fotoaparátom

Telefón LG K10 ponúka svojim užívateľom mnoho výhod za skvelé ceny. Jedná sa napríklad o veľmi dobrý výkon, lákavý dizajn, displej s dobrým farebným podaním, snímač odtlačkov prstov a nízku hmotnosť. Najväčšou výhodou zariadenia je dnes už netradičná vymeniteľná batéria, ale aj schopnosť tvoriť ostré fotografie napríklad aj pomocou širokouhlého selfie fotoaparátu. Aj to sú parametre, ktoré vás donútia zamyslieť sa nad týmto smartfónom ako nad svojim budúcim partnerom pre komunikáciu a zábavu. Operuje totiž s výborne optimalizovaným systémom Android 7.0, je maximálne odolný a zároveň veľmi kvalitne spracovaný. Užijú si ho teda hlavne nenároční užívatelia, ktorí netrvajú na tom najvyššom možnom type procesoru alebo rozlíšení displeja.