Ochranné fólie a tvrdené sklá pre LG G8x ThinQ

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Prečo vlastne potrebujete fólie či ochranné sklá na displej?

Váš LG telefón si zaslúži kvalitnú ochranu nielen zo zadnej strany, ale hlavne na jeho najpoužívanejšej a najkrehkejšej časti: na displeji. Displej sa totiž poškodí veľmi ľahko. Nehovoríme tu len o pádoch, ale taktiež o oškretí v kabelke či v taške od kľúčov a ďalších ostrých predmetov či o vlásočnicových prasklinách, ktoré sú v dnešnej dobe naozaj bežné. Oprava displeja je pritom nákladnou záležitosťou, na ktorú sa musíte objednať a neraz aj niekoľko dní či týždňov čakať. Preto je najlepšie sa týmto starostiam vyhnúť kúpou spoľahlivého ochranného príslušenstva, ako sú fólie alebo tvrdené sklá na obrazovku.

Fólia alebo sklo? Vyberte si správne

Stojíte pred rozhodnutím, či ochrániť svoj telefón radšej ochrannou fóliou alebo temperovaným sklom. Fólie na displej sú flexibilné a poskytujú efektívnu ochranu. Naviac ich ceny sú viac než férové, takže nemusíte priveľa investovať. Poväčšine dosahujú na Mohsovej stupnici tvrdosť tri z desiatich, čo je solídna, avšak nie tá najvyššia možná ochrana. Oproti tomu temperované sklá sú na Mohsovej stupnici na stupni 9. Takáto ochrana displeja už znesie takmer akékoľvek zachádzanie s LG telefónom. Obidva doplnky sú transparentné, naozaj štíhle a plne zachovávajú dotykové i zobrazovacie vlastnosti vášho displeja.

LG L8x ThinQ otvára novú dimenziu

Nad telefónom LG G8x ThinQ by ste mali rozhodne pouvažovať, pokiaľ hľadáte dostupné riešenie v rámci otváracích alebo multi-obrazovkových telefónov. Je tiež veľmi vhodný, pokiaľ s ním chcete hrať hry a užívať si pri nich naozaj pôsobivé zobrazenie. Tento telefón si taktiež zamilujú všetci používatelia, ktorí na svojom smartfóne sledujú médiá, videá alebo filmy. Ich sledovanie s LG Dual Screen technológiou vás iste nadchne a poskytne zážitok z ideálnych uhlov. Ak však hľadáte menší či spratnejší telefón, LG G8x ThinQ bude pre vás asi nebude tým najideálnejším riešením.