CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre LG

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily LG

Premýšľate nad ochranou displeja svojho telefónu? To je správne! Displeje smartfónov, značku LG nevynímajúc, sa totiž veľmi ľahko poškriabu či roztrieštia, čo môže spôsobiť stratu ich funkcionality. Poradíme vám, ako vybrať tú správnu ochrannú fóliu alebo sklo, ktoré vaše LG zariadenie spoľahlivo ochránia bez obmedzenia používania.

Prečo chrániť tento telefón LG ochranným sklom či fóliou?

Stojíte pred rozhodnutím, či ochrániť svoj telefón radšej ochrannou fóliou alebo temperovaným sklom. Fólie na displej sú flexibilné a poskytujú efektívnu ochranu. Naviac ich ceny sú viac než férové, takže nemusíte priveľa investovať. Poväčšine dosahujú na Mohsovej stupnici tvrdosť tri z desiatich, čo je solídna, avšak nie tá najvyššia možná ochrana. Oproti tomu temperované sklá sú na Mohsovej stupnici na stupni 9. Takáto ochrana displeja už znesie takmer akékoľvek zachádzanie s LG telefónom. Ak sa neviete rozhodnúť, stavte na kompromis medzi tvrdeným sklom a ochrannou fóliou. Flexibilné sklá sú riešením, ktoré v sebe prepájajú výhody oboch ochranných prvkov na displej – sú pružné, dajú sa mierne ohýbať a tým zabezpečujú perfektne pohodlnú manipuláciu. Sú však omnoho odolnejšie ako ochranné fólie a dosahujú často až stupeň 7 na Mohsovej stupnici tvrdosti. Mnoho klientov sa obáva správnej aplikácie tvrdeného skla či fólie na displej, aby na ňom nezanechali zbytočné vzduchové bubliny. Väčšina našich produktov však obsahuje všetko, čo ku precíznemu nalepeniu potrebujte – ako napríklad návod či čistiaci set na preleštenie.

LG - ochranné príslušenstvo nijako neovplyvní funkčnosť

Pokiaľ si chcete zaobstarať kvalitný smartfón, telefón LG nie je jednou z najlacnejších, ale zato kvalitných technologických zariadení. Okrem spotrebičov do domácnosti, počítačov a inteligentných zariadení sa pyšní aj skvelou povesťou vo svete smartfónov. Značka má za sebou bohatú históriu, ktorá napovedá, že sa na ich telefóny môžete spoľahnúť. Ak ste si zadovážili telefón LG, rozhodne dlho neváhajte a doobjednajte si k nemu potrebné ochranné príslušenstvo v podobe ochrannej fólie, skla či odolných obalov a puzdier.