Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Lenovo Tab P10

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Chránite svoj tablet dostatočne?

To je otázka, ktorú si pokladajú mnohí z nás. Tablet je totiž veľmi jemné elektronické zariadenie, ktoré si vyžaduje jemné zaobchádzanie. Aj keď ste si zakúpili obal na tablet, nie je vylúčené, že dôjde k poškodeniu jednej časti, ktorú obal nechráni - vášho displeja. Preto by ste mali myslieť aj na ochranné fólie a temperované sklá na obrazovku.  

Vyberte si ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo na displej

Všetky naše ochranné sklá aj fólie sú potiahnuté oleofóbnou vrstvou, takže dokážu odpudzovať prach, nečistoty aj mastné odtlačky prstov a na dotyk pôsobia veľmi jemne. Na druhú stranu sa vyznačujú aj svojou odolnosťou a tvrdosťou. Tvrdené sklá na displej dosahujú až 9 z 10 bodov na Mohsovej stupnici tvrdosti a sú tak odolné aj voči pôsobeniu ostrých predmetov, ako je napríklad hrot noža alebo kľúče. Naviac dokážu absorbovať aj energiu nárazu pri páde tabletu. Tak sa stane, že aj keď sa ochranné sklo roztriešti, displej pod ním zostane celkom nedotknutý. Namiesto toho, aby ste museli vymeniť celú obrazovku tabletu, stačí len keď si na ňu nalepíte nové sklo. To vám ušetrí mnoho času a hlavne financií. Vďaka pribalenému aplikačnému balíčku ho veľmi jednoducho prilepíte aj bez akýchkoľvek predošlých skúseností a môžete opäť okamžite používať.   

Dokonalý zážitok zo sledovania filmov

Že pre skvelé zážitky zo sledovania filmov alebo seriálov musíte chodiť do kina? S Tabletom Lenovo Tab P10 to už nie je pravda! Videá a fotografie zobrazuje 10,1 palcovým displejom vo Full HD rozlíšení a skvelý obraz je tiež doplnený o štyri predné reproduktory s technológiou Dolby Atmos®. Tablet vás tak vtiahne priamo do deja bez akéhokoľvek prerušovania. Výhodou je aj možnosť nastavenia zariadenia pre každého člena domácnosti, a to len na základe odtlačkov prstov. Vďaka detskému balíčku však majú aj rodičia neustále šancu dohliadnuť na to, aby ich deti používali tablet bezpečne a podľa ich predstáv.