Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Lenovo Tab M10 10.1

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Aby váš tablet Lenovo Tab M10 vydržal čo najdlhšie…

...mali by ste sa o neho starať a myslieť na ochranu nielen prostredníctvom odolného obalu na jeho zadnú časť, ale hlavne na oblasť displeja. Tá je nielen najpoužívanejšou, ale tiež najzraniteľnejšou časťou vášho tabletu. Nič vašu obrazovku neochráni tak kvalitne, ako práve ochranné fólie alebo tvrdené sklá na displej. Vďaka pribalenému aplikačnému balíčku ich veľmi jednoducho prilepíte aj bez akýchkoľvek predošlých skúseností a môžete okamžite používať. Prekvapí vás, aké sú odolné a koľko starostí vám ušetria. 

Vyberiete si sklo alebo fóliu?

Ochranná fólia na displej má jednu veľkú výhodu: je dokonale flexibilná. Pokiaľ je displej vášho tabletu už trochu poškriabaný, fólia dokáže vyplniť ryhy a škrabance a opticky vyhladiť obrazovku. Vyzerá potom ako nová. To isté platí aj o tvrdených sklách. Tieto sú však omnoho tvrdšie. Dosahujú tvrdosti až 9 stupňov z 10 na Mohsovej stupnici tvrdosti z čoho vyplýva, že odolnejšie sú akurát diamanty. Nemusíte sa teda báť ani pádu vášho tabletu z vyššej výšky. Sklo na seba preberie energiu pádu a váš displej ostáva neporušený. 

Prečo práve Lenovo Tab M10?   

Overený tablet Lenovo Tab M10 bude skvelým doplnkom vašej rodinnej pohody. Poskytne vám dokonalý zážitok zo sledovania obľúbených programov napríklad na YouTube či Netflix pomocou skvelého obrazu aj zvuku. Jeho 10,1 palcový displej s Full HD rozlíšením totiž rozpozná aj tie najjemnejšie detaily a do deja vás instantne vtiahne výkonný predný reproduktor s technológiou Dolby Atmos®. Vďaka výkonnej batérii to s vami naviac potiahne až neuveriteľných 8 hodín bez nabíjania. S Balíčkom pre deti si môžete byť istí bezpečnosťou svojich ratolestí na internete. Prostredníctvom špeciálneho režimu s aktuálnym a prispôsobeným obsahom pre deti a protinárazovým krytom pre bezpečnú manipuláciu si už aj vaše deti môžu užívať funkcie tabletu Lenovo Tab M10 do sýtosti a bez vašich obáv.