Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Lenovo Tab E7

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Displej tabletu už navždy v bezpečí

Kúpili ste si Lenovo Tab E7 a jednoducho nechcete dopustiť, aby sa s jeho displejom hneď od začiatku niečo stalo? Potom sa spoľahnite na účinnú ochranu v podobe ochranných fólií a tvrdených skiel. Vďaka svojej odolnosti vám zaručia, že sa na vašej obrazovke nebudú zachytávať prach a nečistoty, mastne odtlačky prstov či odreniny a zbytočné škrabance. Stačí si len vybrať jednu z ochranných variant. 

Ochranné fólie a tvrdené sklá na váš displej

Ochranné fólie sú vyhľadávanou možnosťou pokiaľ už vlastníte odolný obal na tablet. Ideálne knižkový model, ktorý displej chráni pred ťažším mechanickým poškodením. Potom vám už stačí len fólia odpudzujúca nečistoty, prach a sem-tam nejaké jemné oškretie. Naopak pokiaľ ešte odolný obal nemáte, doprajte si určite tvrdené sklo na tablet Lenovo Tab E7. Keďže dosahuje extrémne tvrdé vlastnosti, dokáže váš displej ochrániť nielen pred nečistotami, ale taktiež pred pôsobením ostrých predmetov, ako je hrot noža či kľúče a pádov z vyššej výšky. Ak vám takto tablet spadne, tvrdené sklo sa síce roztriešti, ale hneď pod jeho odstránení uvidíte celkom nepoškodený displej, ktorý je hladký ako v deň nákupu. Sklo aj fólia sú rozmermi 100% prispôsobené veľkosti tabletu a keďže sú tenké, na tablete ich po čase celkom prestanete vnímať.     

Tablet Lenovo Tab E7 ako nový člen rodiny

Zariadenie, ktoré sa hodí ako doplnok do práce ale aj na rodinnú dovolenku, víkend u rodičov či pre školské povinnosti. To všetko a omnoho viac vám prináša tablet Lenovo Tab E7. Už na prvý pohľad oceníte jeho 7-palcový displej s pokročilou technológiou prispôsobenia sa rôznym uhlom počas sledovania filmov, videí či fotografií. V kabelke vás nebude zaťažovať viac ako bežný smartfón, pretože nedosahuje omnoho väčšiu hmotnosť. Zato vám vďaka plynule fungujúcim aplikáciám pomôže s okamžitým vybavovaním mailovej komunikácie, hľadaním tej správnej cesty či najlepšej reštaurácie v okolí. Neprekonateľnou výhodou je taktiež jeho prijateľná cena.