Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Lenovo Tab E10

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Tá správna ochrana tabletu

Váš tablet toho za deň musí veľa strpieť - prenášanie v taške, občasné nárazy, zašpinenie detskými ručičkami a mnoho iného. Mali by ste ho preto ochraňovať nielen zo zadnej strany, ale hlavne vpredu na obrazovke. Aj keď totiž vlastníte knižkové puzdro, môže sa stať, že displej tabletu sa vám poškriabe alebo rozbije. Myslite preto dopredu a nenechajte sa ničím zaskočiť. Zvoľte tú správnu ochranu pomocou ochrannej fólie alebo tvrdeného skla na displej.  

Vyberte si: ochranná fólia alebo tvrdené sklo?

Ochranná fólia je dobrým riešením, pokiaľ viete, že sa o svoj tablet dokážete starať, v jednom kuse vám nepadá z rúk a nehádžete ho do kabelky či ruksaku spoločne s kľúčmi alebo inými ostrejšími predmetmi. Vďaka svojej flexibilite dokáže ochranná fólia aj opticky vyplniť a tak vyhladiť už existujúce škrabance či nerovnosti na displeji, takže sa bude hodiť aj pokiaľ už máte na displeji nejakú vadu. Ak ale musí váš tablet “prežívať” aj extrémnejšie podmienky, spoľahnite sa na tvrdené sklo. Je vytvrdzované pri teplote 420 °C, čo mu prináša tvrdosť aj vysokú odolnosť a dlhú životnosť. 

Lenovo Tab E10 pre celú rodinu

Vysoké HD rozlíšenie 10-palcového displeja, možnosť vytvoriť pre každého člena rodiny osobitný účet v 2 GB prevedení či dva predné reproduktory s technológiou Dolby Atmos pre ešte lepší zážitok zo sledovania videí a filmov. To všetko a omnoho viac ponúka skvelý rodinný tablet Lenovo Tab E10. Jeho veľkou výhodou je taktiež silná 4 850 mAh batéria, ktorá tablet udrží pri plnom výkone napríklad pri sledovaní videozáznamov až viac ako 7 hodín. Tablet Lenovo Tab E10 funguje vo svojom 1 GB prevedení na operačnom systéme Android Go, ktorý poskytuje plynulé fungovanie a časté aktualizácie. Ak ste hrdým vlastníkom tohto výnimočného kúsku, neostáva iné len ho zaopatriť tými najspoľahlivejšími ochrannými doplnkami.