+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre tablet LenovoTab 4 10

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochranné sklo pre LenovoTab 4 10 je veľký pomocník

Zaobstarali ste si nový tablet LenovoTab 4 10 a chcete, aby vydržal čo najdlhšie? Tak to ste tu správne! Displej svojho tabletu môžete chrániť mnohými tvrdenými sklami a ochrannými fóliami z našej ponuky. Máme bohatú ponuku odolných ochranných skiel a fólií, ktoré vám pomôžu najlepšie uchrániť displej vášho tabletu pred nárazmi, škrabancami a ďalším nebezpečenstvom. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých tabletov od tejto značky. S krytom od nás bude váš tablet LenovoTab 4 10 zaručene cool.

Ako čo najlepšie ochrániť displejLenovoTab 4 10 pred zničením?

Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných tabletov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja. Okrem toho môžu určité ochranné sklá disponovať ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré vám spríjemnia používanie zariadenia. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené ochranná tvrdené sklá a fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia LenovoTab 4 10, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Informácie o LenovoTab 4 10

Konštrukcia modelu Huawei MediaPad T3 10 je vyrobená z tvrdého materiálu, ktorý zaručuje eleganciu. Vďaka svojim praktickým rozmerom a váhe iba 460 g dokonale padne do ruky. Práca sa tak stáva pohodlnejšia a vďaka užívateľské nadstavbe EMUI 5.1 tiež praktickejšie. Model T3 10 je vybavený technológiou Wi-Fi (a/b/g/n) 2 a 5 GHz pre rýchle surfovanie na internete a rýchle sťahovanie. Huawei MediaPad T3 10 je tu pre vás vo dne aj v noci. Režim tlmeného jasu a ochrany zraku znižuje nároky kladené na vaše oči a pomáha vám udržiavať prirodzený spánkový režim. Chytré aplikácie a kontrola obsahu vám umožní zdieľať prístroj s rodinou a súčasne mať nad všetkým plnú kontrolu. Či už chcete tablet požičať deťom na hranie, zdieľať s ostatnými, alebo sa sám oddať rozptýlenie, ste vždy jeho pánom. Obrazovku si môžete upraviť podľa svojho, tým pádom ste informovaní o všetkom, čo vás zaujíma či už dianie vo svete, doma alebo v ekonomike.