CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Lenovo

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Lenovo

Telefóny Lenovo sú síce prvotriedne spracované zariadenia, ale ich nevýhodou je, že sú zároveň veľmi jemné a krehké. Pri každodennom nechránenom používaní sa tak nedá zaručiť ich stopercentná bezpečnosť, pretože neustále dochádza k ich pádom či odieraniu. Extrémne háklivý je hlavne displej a predná časť telefónu, ktorá sa pri pádoch často roztriešti natoľko, že je potom nemožné telefón bez vymenenia skla alebo celého displeja naďalej používať. Vyhnite sa takýmto nepríjemnostiam a myslite dopredu – zaobstarajte si tvrdené sklá alebo fólie na displej z ponuky elektronického obchodu Etuo.sk.

Prečo chrániť tento telefón Lenovo ochranným sklom či fóliou?

Pri rozhodnutí o výbere medzi ochrannou fóliou a tvrdeným sklom na telefón je potreba zamyslieť sa nad požadovanou výkonnosťou a taktiež cenou. Ochranné fólie z kvalitných materiálov toho vydržia veľa a dokážu dokonca zakryť či vyplniť niektoré menšie odreniny, ktoré už sú na displeji. Vyznačujú sa prijateľnou cenou a spoľahlivou ochranou pred mnohými bežnými a menšími poškodeniami. Ak však hľadáte ultra pevnú ochranu, siahnite po temperovanom skle. Temperované sklo na mobilný telefón je síce o niečo drahšou, ale zato naozaj účinnou ochranou. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahuje pôsobivý deviaty stupeň z desiatich. Je teda takmer nemožné, aby pod ním došlo k poškodeniu vášho Lenovo displeja.

Lenovo - ochranné príslušenstvo nijako neovplyvní funkčnosť

Čínska spoločnosť Lenovo, pôvodne zameraná na počítačový priemysel, sa v poslednej dobe viac a viac orientuje nielen na tablety a špičkové počítače, ale taktiež na výrobu smartfónov. To je pre užívateľov len a len dobre. Telefóny Lenovo so zabudovaným Androidom totiž majú kvalitné spracovanie s férovými pomermi ceny a výkonu. Aj preto si získali srdcia mnohých užívateľov, ktorí na nich jednoducho nedajú dopustiť. Ak aj vy vlastníte telefón Lenovo a cítite, že by ste sa oň mali lepšie starať, venujte chvíľku výberu ochranným prvkom pre váš displej, ktoré mu doprajú prvotriednu starostlivosť.