Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Kindle 10

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Sklo alebo fólia na ochranu displeja? Rozhodnite sa srávne!

Pri rozhodnutí o výbere medzi ochrannou fóliou a tvrdeným sklom na telefón je potreba zamyslieť sa nad požadovanou výkonnosťou a taktiež cenou. Ochranné fólie z kvalitných materiálov toho vydržia veľa a dokážu dokonca zakryť či vyplniť niektoré menšie odreniny, ktoré už sú na displeji. Vyznačujú sa prijateľnou cenou a spoľahlivou ochranou pred mnohými bežnými a menšími poškodeniami. Ak však hľadáte ultra pevnú ochranu, siahnite po temperovanom skle. Temperované sklo na mobilný telefón je síce o niečo drahšou, ale zato naozaj účinnou ochranou. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahuje pôsobivý deviaty stupeň z desiatich. Je teda takmer nemožné, aby pod ním došlo k poškodeniu displeja vášho tabletu.

Ďalšie výhody, ktorým neodoláte

Ochranná fólia aj tvrdené sklo však toho majú aj mnoho spoločného – oboje sú transparentné a na obrazovke zaberajú minimum miesta. Práve preto si ich prítomnosť na telefóne nebudete možno ani uvedomovať. Naviac sa s nimi nemusíte báť o zachovanie farieb či dotykových vlastností displeja. Všetky ich zachovajú spoločne s tým, že displeju dodajú ešte výraznejší lesk a príjemný, klzkejší pocit na dotyk vďaka oleofóbnej vrstve. Oleofóbna vrstva slúži aj na zvýšenie odolnosti fólie a skla voči vlhkosti ale aj voči mastným odtlačkom prstov. Naviac sa na váš displej nebude lepiť ani prach a nečistoty tak. Ako ste boli zvyknutí doteraz.

Tablet, ktorý vládne Amazonu

Či už chcete čítať alebo len tak prechádzať novinky na internetovom portáli Amazon, tento tablet bude pre vás ako stvorený! Tablet nepoužíva štandardný operačný systém Android, ale upravenú Fire OS verziu, ktorá je zameraná na služby Amazonu. Naviac ponúka rozšíriteľné úložisko až 128 GB, jasnú reprodukciu farieb displeja a slušný stereo zvuk. Pokiaľ máte na Amazone Prime členstvo, poskytne vám tablet prístup k množstvom filmov, televíznych programov, hudby a populárnych aplikácií, ktoré vám uľahčia každodenný život alebo vás príjemne pobavia.