CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Kindle

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na Kindle

Ak hľadáte lacné tvrdené sklá a ochranné fólie pre svoj mobilný telefón značky Kindle, ste na správnej adrese. Všetky typy krytov na displeje telefónov Kindle nájdete v našej bohatej ponuke. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Kryt je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné ochrannú vrstvu odnímať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Vďaka detailným popisom produktov budete o kupovanom produkte vedieť všetko - stačí kliknúť na jeho názov v zozname produktov. Tvrdené sklá aj ochranné fólie na displej ponúkame pre všetky aktuálne aj staršie mobilné telefóny Kindle.

Prečo chrániť tento Kindle ochranným sklom či fóliou?

Dnešné chytré hračičky sú pekné krehotinky. Ochranné tvrdené sklá a fólie na displeje mobilov Kindle ich chráni pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Keď vám mobil spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku kryt zaobstarali. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja. Okrem toho môžu určité ochranné sklá disponovať ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré vám spríjemnia používanie zariadenia. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené ochranná tvrdené sklá a fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia Kindle, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Čo je firma Kindle vôbec zač?

Internetový gigant Amazon si svoje meno v poslednom čase postavil na popularite skvelých čítačiek elektronických kníh Kindle Keyboard, Kindle Touch, Kindle 5 a Kindle Paperwhite. V roku 2011 k nim pribudli aj tablety rady Fire. Beží na Androide, avšak prostredie je natoľko prepracované, že to nezaujatý pozorovateľ na prvý pohľad zrejme nepozná. Od roku 2012 sa postupne objavujú tablety radu Fire HD s jemnejšími displeji rôznych uhlopriečok.