Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Y8p

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyberte si fóliu alebo sklo na svoj Huawei Y8p

Aj vy pravdepodobne premýšľate, ako zabezpečiť ochranu svojmu displeju po celý deň aj noc. Ideálnymi prostriedkami sú ochranné doplnky v podobe tvrdených skiel a flexibilných fólií. Tvrdené sklá dosahujú na Mohsovej stupnici tvrdosti stupeň 9 z 10, čo ukazuje na naozajstnú tvrdosť a odolnosť materiálu. V pohode zvládajú aj ochranu pred poškodením ostrým predmetom, ako je hrot noža alebo kľúče len tak poodené v kabelke. Aj keď sa vám toto sklo pri tvrdom páde rozbije, obrazovka pod ním zostane celkom nepoškodená. Tak môžete sklo len odlepiť a obdivovať displej bez jedného škrabanca. Nalepte nové sklo a fungujte ďalej. Fólie na displej sú o niečo menej odolné. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú 3.stupeň, čo sa odráža hlavne pri pádoch z vyššej výšky. Pokiaľ však používate na telefón obal, ktorý ho ochráni aj z prednej strany, je fólia ideálnym riešením. Displej totiž krásne vyhladí a pôsobí potom ako nový.  

Bezpečnosť je pri telefónoch prvoradá

Nech si už zvolíte akýkoľvek prostriedok ochrany, urobíte s ním dobre. Naše doplnky sú pokryté oleofóbnou vrstvou, ktorá odoláva nielen vlhkosti a nečistotám ale aj mastným odtlačkom prstov a prachu. Vďaka nej je displej taktiež veľmi jemný a hladký na dotyk.      

Zoznámte sa s Huawei Y8p

Prečo by ste si mali vybrať práve telefón Huawei Y8p? Je to veľmi jednoduché! V prvom rade kvôli jeho modernému dizajnu v krásnych farbách so zaobleným telom a s veľkým 6,3-palcovým OLED Dewdrop displejom, do ktorého je pohodlne zabudovaný senzor odtlačkov prstov. Veľkou výhodou je aj trojitá kamera na zadnej strane telefónu, ktorá obsahuje 48 MP hlavný snímač, 8 MP ultra širokú šošovku a 2 MP hĺbkový senzor pre zachytenie detailov. To všetko naviac s nočným módom ako stvoreným pre ostré fotografie aj v neskorých nočných hodinách.