Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Y6S

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odolné ochranné sklá a fólie pre Huawei Y6s

Displej mobilného telefónu je dennodenne vystavený rozličným nebezpečenstvám. Veď sa len zamyslite, kde najčastejšie mávate telefón. Nosíte ho vo vrecku nohavíc alebo kabáta, vkladáte si ho do kabelky spolu s perami na písanie, kľúčmi a inými ostrými predmetmi alebo ho nechávate v kuchyni, kde naň môže niečo kvapnúť z jedál a nápojov. Okrem toho je mobilný telefón vystavený aj iným hrozbám. Mnohí si zvykli manipulovať s telefónom aj popri jedení či varení, takže displej sa často nevyhne ani mastným prstom. Práve z týchto dôvodov je nevyhnutné chrániť telefón nielen puzdrom, ale aj ochranným sklom alebo fóliou. Ochranné sklá na mobily sú výrazne odolnejšie ako ochranné fólie, hoci spravidla bývajú o niečo drahšie. Ich hlavnou úlohou je predĺžiť životnosť telefónu a ochrániť ho pred neželaným poškodením displeja.

Chráňte si displej ochranným sklom alebo fóliou

Najbežnejšou a tiež najdostupnejšou ochranou displeja je fólia na displej. Sú to vlastne pružné, transparentné pláty vyrobené z kvalitného polykarbonátu. Sú vhodné najmä na ochranu displeja telefónu pred zašpinením a zamastením. Ak však chcete displeju svojho mobilného telefónu dopriať naozaj nadštandardnú ochranu, určite sa nespoliehajte len na klasické ochranné fólie. Namiesto nich si môžete na citlivú časť mobilného telefónu nalepiť tvrdené ochranné fólie, inak nazývané aj ochranné sklá. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou a vlastnosťami podobnými materiálu, z ktorého je vyrobený aj displej. S týmito ochrannými sklami získate istotu, že ani hlbšie a silnejšie poškriabanie nebude mať absolútne žiadny dopad na samotný displej.

Ochranné sklá a fólie vám môžu zachrániť telefón

O tom, aký je displej na mobilnom telefóne citlivý, azda ani netreba hovoriť. Okamžite sú na ňom viditeľné odtlačky prstov, šmuhy či usadený prach, no to ešte stále nie je to najhoršie. Omnoho nebezpečnejšie sú rozličné „pavúky“ prasklín či dokonca strata funkčnosti celého mobilného telefónu. Nečakajte, kým sa niečo podobné stane aj vám. Výmena displeja je finančne náročná – vyjde vás omnoho viac, ako keby ste namiesto toho zainvestovali do kvalitnej ochrany v podobe fólie alebo ochranného skla.