Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Y6P

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné fólie a tvrdené sklá na Huawei Y6p

Každý displej dnes potrebuje vysoký stupeň ochrany tak, aby sa dokázal vysporiadať s každodenným používaním a častou manipuláciou. Práve preto sme prišli s ochrannými fóliami a tvrdenými sklami, ktoré vašu obrazovku udržia v skvelej kondícii aj niekoľko rokov. Fólie aj sklá sú odolné voči škrabancom a poškodeniam, vlhkosti, nečistotám aj prachu. Merajú len málo cez 0,3 mm, sú transparentné a zachovávajú dotykové vlastnosti vášho Huawei Y6p displeja, takže na nich v ideálnom prípade celkom zabudnete. Ich vrchnú vrstvu tvorí oleofóbny náter, vďaka ktorému nebudete na obrazovke zanechávať mastné odtlačky prstov a bude naviac aj o niečo príjemnejšia a hladšia na dotyk. Perfektne sedia na všetky výrezy vášho zariadenia, takže vás nebudú v ničom obmedzovať. A najväčšou výhodou je, že pri aplikácii nemusíte mať predošlé skúsenosti – všetko zvládnete len pomocou priloženého návodu a lepiaceho setu.

Sklo alebo fólia?

To je otázka, ktorú nám pokladá mnoho našich zákazníkov. Temperované sklo vytvorí omnoho odolnejšiu ochranu schopnú zabojovať aj proti nárazom z vyššej výšky alebo pôsobeniu ostrých predmetov, ako napríklad kľúče či hrot noža. Ochranná fólia sa hodí hlavne na obrazovky, ktoré už na sebe majú menšie poškodenia, pretože ich po nalepení dokáže vyplniť a tak opticky zjemniť displej, aby opäť vyzeral ako nový.

Huawei Y6p: silná batéria a trojitý fotoaparát

Ak potrebujete výkonnú batériu, ktorá vás jednoducho nesklame vo chvíli, keď to najviac potrebujete, spoľahnite sa na Huawei Y6p. Batéria s kapacitou 5 000 mAh vydrží 36 hodín online hovorov, 32 hodín prehrávania videí a 20 hodín nepretržitého surfovania po internete. So správnym príslušenstvom naviac podporuje aj nabíjanie z jedného telefónu do druhého. Pri pohľade na Huawei Y6p vám iste neunikne ani jeho prepracovaný dizajn či elegantná farebnosť. Tri zadné objektívy sľubujú skvelý zážitok z fotenia rovnako ako 8 MP selfie objektív v prednej časti obrazovky.