Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Y6 Prime (2018)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Huawei Y6 Prime (2018) je veľký pomocník

V našej bohatej ponuke nájdete všetky typy krytov na displeje telefónov Huawei Y6 Prime (2018). Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Kryt na displej je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Vďaka detailným popisom produktov budete o kupovanom produkte vedieť všetko - stačí kliknúť na jeho názov v zozname produktov. Tvrdené sklá aj ochranné fólie na displej ponúkame pre všetky aktuálne aj staršie mobilné telefóny značky Huawei.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Y6 Prime (2018) pred zničením?

Dnešné chytré hračičky sú pekné krehotinky. Ochranné tvrdené sklá a fólie na displeje mobilov Huawei Y6 Prime (2018) ich chráni pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Keď vám mobil spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku kryt zaobstarali.

Informácie o telefóne Huawei Y6 Prime (2018)

Objavte zaujímavé vlastnosti inteligentného telefónu Huawei Y6 Prime (2018). Ide o cenovo dostupný smartphone s rýchlym pripojením LTE, vyváženú výbavou a prívetivým užívateľským rozhraním Emotion UI. Ponúka skvelé funkcie v elegantnom prevedení, ako je už u telefónov Huawei zvykom. 5,7" FullView displej vám ponúka široký výhľad na zábavu. S širšom HD+ rozlíšením 1440 x 720 bodov dáva pomer strán 18:9 a navyše zaberá veľkú časť prednej plochy telefónu. Je ako okno do iného sveta, na ktorom bude zábava vyzerať jednoducho parádne. Objavte kvalitný 13Mpx zadný fotoaparát s automatickým zaostrovaním a funkciou HDR pre dokonalé snímky. Zachytí detailné a ostré snímky alebo zaznamená videa vo vysokom rozlíšení. S predným 8Mpx fotoaparátom s tónovacím selfie bleskom zachytíte dokonalé selfie aj za horšieho svetla a tiež skvele poslúži pre videohovory. Odomknite svoj telefón Huawei Y6 Prime (2018) rýchlo a bezpečne. Stačí sa pozrieť na obrazovku a telefón bezpečne odomknete. Výkonný AI algoritmus pre rozpoznanie tváre detekuje a mapuje ľudskú tvár s vysokou presnosťou.