CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Y6 (2017)

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 122
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Huawei Y6 (2017) je veľký pomocník

Pokiaľ hľadáte lacné tvrdené sklo či ochrannú fóliu pre displej vášho telefónu Huawei Y6 (2017), ste na správnej adrese. Všetky typy krytov na tento mobilný telefón nájdete v našej bohatej ponuke. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Kryt na displej je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Vďaka detailným popisom produktov budete o kupovanom produkte vedieť všetko - stačí kliknúť na jeho názov v zozname produktov.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Huawei Y6 (2017) pred zničením?

Tvrdené sklá a ochranné fólie na mobil Huawei Y6 (2017) chráni váš smartphone a tiež vaše peniaze. Ak vám spadol telefón na zem pred desiatimi rokmi, mal mnohokrát len pár odrenín. Na moderných smartfónoch s veľkým displejom, zariadeniach mnohokrát drahších a náchylnejších, je to už problém. Nielen, že nechceme mať poškriabaný displej telefónu, ale tiež, keď už k pádu dôjde, pavúk na skle je snáď o to horšie. Dôležité sú preto nielen ochranné fólie alebo sklíčka všeobecne, ale aj puzdra na mobil.

Informácie o telefóne Huawei Y6 (2017)

Obľúbený model Huawei Y6 sa dočkal inovovanej verzie a aj v roku 2017 tak predstavuje dostupný chytrý telefón nabitý funkciami a výkonnými komponentmi. Smartphone zaujme už svojím kompaktným a ergonomickým spracovaním s čistými líniami a útlym pásom, ktorý spolu so štruktúrovaným povrchom chrbta zaisťuje istý úchop. Dizajn podtrhuje žiarivý IPS displej s HD rozlíšením a širokými pozorovacími uhlami, na ktorom sa v prostredí systému Android šiestej verzie zobrazí všetok váš obľúbený obsah. Srdcom zariadenia je výkonný štvorjadrový procesor, ktorý okrem svižného chodu spolu s veľkokapacitné batériou zaistí aj dlhú výdrž na jedno nabitie. Samozrejme nechýba ani širokouhlá selfie kamerka a pokročilý 13MPx fotoaparát s parametrami vhodnými aj do horších svetelných podmienok. Pod slúchadlom a radom senzorové je zasadený päťpalcový HD displej s minimálnymi bočnými rámček. Vďaka technológii IPS sa môžete kochať sýtymi farbami aj pod neobvyklými uhlami pohľadu, takže skvelý obraz uvidí aj vaši priatelia. 3 000 mAh kapacity batérie v praxi znamenajú výdrž až na 1,5 dňa bežného používania.