Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Y5P

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana displeja telefónu Huawei Y5p

Váš Huawei Y5p si zaslúži tú najlepšiu ochranu. A nehovoríme tu len o ochrane jeho zadnej časti pomocou kvalitných krytov, ale taktiež o ochrane obrazovky. Tvrdené sklá sú zárukou bezpečia, pretože dosahujú až 9 z 10 stupňov na Mohsovej stupnici tvrdosti, čo znamená, že sú len o niečo menej odolné ako diamanty. Váš displej tak uchránia aj pred pádmi z vyššej výšky alebo poškodením ostrými predmetmi. Napríklad aj pred hrotom noža či kľúčmi. Ochranná fólia je vhodná pokiaľ už používate spoľahlivý kryt na mobil.

Ochranné sklá a fólie šetria peniaze aj starosti

V dnešnej uponáhľanej dobe už nie je veľa užívateľov mobilných telefónov, ktorí by sa nezaujímali o bezpečie svojho telefónu. Hlavne čo sa týka ochrany displejov. Tie sú najpoužívanejšou, ale paradoxne zároveň aj najzraniteľnejšou súčasťou telefónov. Ich oprava v prípade rozbitia trvá celé dni a nie je ani práve najlacnejšia. Preto je potrebné zamýšľať sa skôr nad prevenciou, ktorú predstavujú ochranné sklá a fólie na obrazovky. Ich používanie je veľmi jednoduché a v ideálnom prípade po čase ani nebudete registrovať, že ich na telefóne máte prilepené. Merajú totiž len asi 0,40 mm a sú celkom transparentné. Naviac 100 % zachovajú dotykové vlastnosti vášho Huawei Y5p. Túto ochranu by ste vášmu telefónu rozhodne nemali upierať.

Huawei Y5p ako záruka zábavy a výkonu

Ponorte sa do sveta Huawei s prepracovaným smartfónom Huawei Y5p. Jeho trojitý 8MP fotoaparát je na zadnej strane postavený do štvorca, čo dnes nahráva moderným trendom vo svete telefónov. Foťte s ním donekonečna, veď máte možnosť používať až 32 GB úložného priestoru, možnosť zapojenia SD karty a naviac priestor pre 2 nano SIM karty. Huawei Y5p môžete odomykať aj tvárou, a to veľmi rýchlo a pohodlne a jeho 3 020 mAh batéria vám vydrží po celé hodiny bez potreby nabíjania. Ešte máte pochybnosti? Zbavte sa ich čím skôr!