Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Y5 II

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Huawei Y5 II je veľký pomocník

Ponúkame odolné tvrdené sklá a ochranné fólie pre všetkých užívateľov, ktorí potrebujú ochrániť displej svojho telefónu Huawei Y5 II. U nás nájdete len kvalitné sklá a fólie, ktoré v maximálnej možnej miere ochránia displej vášho smartphonu. Či už zvolíte sklo či fóliu, vždy bude váš displej chránený pred pádom. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Naše kryty rôznych veľkostí a tvarov uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. S krytom od nás bude váš telefón Huawei Y5 II zaručene cool.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Huawei Y5 II pred zničením?

S kvalitnými a lacnými sklami a fóliami na displej mobilu Huawei Y5 II bude vaše zariadenie v absolútnom bezpečí. Kryt je na telefóne neustále nasadený a oproti puzdru chráni telefón, aj keď ho práve používate. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja. Okrem toho môžu určité ochranné sklá disponovať ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré vám spríjemnia používanie zariadenia.

Informácie o telefóne Huawei Y5 II

Huawei Y5 II je smartphone v dizajne sa inšpirujúce drahými telefóny za desiatky tisíc, avšak cenou zostáva maximálne dostupný. Jeho dominantou je 5palcový HD+ displej s minimálnymi rámčeky, aby sa skvele ovládal a napriek tomu ponúkol veľký priestor pre komunikáciu s priateľmi, prehliadanie internetu a mnoho ďalšieho. Výkon mu pritom dodáva hneď štvorjadrový procesor a 1 GB operačnej pamäti. V kombinácii s výborne vyladeným Androidom obohateným o prostredie EMUI sa môžete vždy tešiť na rýchle reakcie. Telefón si samozrejme zakladá na vysokej kvalite hovorov a benefitom je aj dlhá výdrž, za ktorú je možné poďakovať 2 200mAh akumulátoru. K dispozícii sú všetky dôležité technológie, ako je rýchle pripojenie k internetu cez LTE, podpora Dual SIM alebo presná GPS a kvalitné fotoaparáty (8 + 5 Mpx). Pre zabezpečené odomknutie telefónu možno použiť rozpoznanie vašej tváre. Reproduktor a mikrofón sú navrhnuté pre krištáľovo čisté konverzácie aj v hlučnom prostredí. Pre vaše dáta je pripravené 8GB úložisko.