Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Y5 (2019)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranu displeja svojho Huawei Y5 (2019) nepodceňujte

V dnešnej upon’hľanej dobre, kedy telefón neustále držíme v rukách, telefonujeme, esemeskujeme, posielame fotky, zdieľame videá a hráme sa, sa ňám ľahko stane, že nám telefón kedykoľvek vypadne z ruky, oškie sa v kabelke či v batohu alebo sa jeho displej roztriešti pri náraze na ostrý predmet. Pritom práve displej je na opravu jedna z najdrahších časté telefónu. Mali by sme ju teda chrániť ako oko v hlave. A to poriadnym ochranným príslušenstvom – fóliou alebo ochranným sklom.

Fólia alebo temperované sklo?

Čo si vyberiete záleží na tom, akú ochranu preferujete. Ak vám ide hlavne o zachovanie pôvodného designu telefónu bez akýchkoľvek prídavkov a svoj displej si prajete chrániť pred bežnými nečistotami a odrením, celkom vám bude stačiť ochranná fólia. Tá je o čosi lacnejšia a telefónu nepridá ani centimeter naviac. Ak však požadujete silnejšiu ochranu aj pred poškodením ostrých predmetov či páom zariadenia, spoľahnite sa radšej na temperované sklá. Sú síce o čosi drahšie, zato však omnoho pevnejšie a odolnejšie.

Huawei Y5 (2019): skvelé funkcie za férové ceny

Jedinečný telefón so skvelým výkonom, vnútornou pamäťou až 32 GB, svetlým displejom a perfektným 13 MP zadným fotoaparátom môžete nájsť celkom ľahko. Za dostupnú a férovú cenu je však Huawei Y5 (2019) jedným z mála na trhu. Na jedno nabitie jeho 3020 mAh batérie môžete 76 hodín počúvať svoju obľúbenú hudbu či audio knihy, 16 hodín hrať hry alebo rovných 10 hodín surfovať po internete! Oproti svojmu predchodcovi sa vylepšil hneď v niekoľkých kategóriách a pozorný fanúšik tento obrat k lepšiemu iste vypozoruje. Ak si na tomto telefóne niečo zamilujete, bude to určite aj jeho špecifický luxusný design. Zadný kryt telefónu je totiž potiahnutý napodobeninou kože, ktorá je šetrná k prostrediu so schopnosťou naviac odolávať mastným odtlačkom prstov, nečistotám aj poškriabaniu.