Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Y5 (2018)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Huawei Y5 (2018) je veľký pomocník

Pokiaľ hľadáte lacné tvrdené sklo či ochrannú fóliu pre displej vášho telefónu Huawei Y5 (2018), ste na správnej adrese. Všetky typy krytov na tento mobilný telefón nájdete v našej bohatej ponuke. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Kryt na displej je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Vďaka detailným popisom produktov budete o kupovanom produkte vedieť všetko - stačí kliknúť na jeho názov v zozname produktov.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Huawei Y5 (2018) pred zničením?

Tvrdené sklá a ochranné fólie na mobil Huawei Y5 (2018) chráni váš smartphone a tiež vaše peniaze. Ak vám spadol telefón na zem pred desiatimi rokmi, mal mnohokrát len pár odrenín. Na moderných smartfónoch s veľkým displejom, zariadeniach mnohokrát drahších a náchylnejších, je to už problém. Nielen, že nechceme mať poškriabaný displej telefónu, ale tiež, keď už k pádu dôjde, pavúk na skle je snáď o to horšie. Dôležité sú preto nielen ochranné fólie alebo sklíčka všeobecne, ale aj puzdra na mobil.

Informácie o telefóne Huawei Y5 (2018)

Huawei Y5 (2018) je atraktívny telefón z hľadiska ceny a výkonu. Pred začatím predaja prešiel smartphone mnohými testami podľa kritérií, ktoré sú náročnejšie ako všeobecne platné normy na svete. Elegantný a kompaktný smartphone je vybavený komponentami, ktoré sa ľahko vyrovnávajú s každodennými výzvami. Tenké, zaoblené telo ukrýva výkonnú batériu s kapacitou 3020 mAh. Budete spokojní s kvalitou svojich fotografií, ktorú zabezpečí hlavný fotoaparát s rozlíšením 8 Mpix, rovnako ako s funkcií pre odomknutie telefónu pomocou skenera tváre. Huawei Y5 (2018) má full-screen displej FullView s uhlopriečkou 5,45“. Rozlíšenie displeja je 1440x720, takže obrázky na ňom zobrazené sú skutočné, živé a veľmi podrobné. Kvalitu obrazu oceníte najmä vo filmoch, hrách aj pri každodennom používaní. Režim Eye Comfort navyše robí smartphone menej únavným pre oči počas používania. Funkcia Odomknutie tvárou umožňuje odomknúť smartphone rýchlym a bezpečným skenovaním rysov tváre. Všetko, čo musíte urobiť, je zdvihnúť váš smartphone na úroveň očí, aby mohlo okamžite začať skenovanie.