Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P9 Lite (2017)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Huawei P9 Lite 2017 je veľký pomocník

Ak potrebujete nové tvrdené sklo či ochrannú fóliu na telefón Huawei P9 Lite (2017), ste tu správne. U nás nájdete odolné kryty nielen na displej tohto mobilného telefónu. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od značky Huawei. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené tvrdené sklá a ochranné fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia Huawei P9 Lite, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Huawei P9 Lite 2017 pred zničením?

Prečo je dôležité zakúpiť si k telefónu Huawei P9 Lite 2017 tiež tvrdené sklo či ochrannú fóliu? V dnešnej dobe vlastniť chytrý mobilný telefón nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť pred škrabancami a poškodením. Aj napriek najopatrnejšiemu zaobchádzaniu sa ale môžete stretnúť s nepríjemnou situáciou, keď sa na displeji telefónu zobrazí vlásočnicové škrabance, alebo vám nedopatrením spadne na zem, čo nielen zle vyzerá, ale ak budete chcieť v budúcnosti telefón predať, zachovalý estetický stav hrá dôležitú úlohu.

Informácie o telefóne Huawei P9 Lite (2017)

Ako už názov napovedá, Huawei P9 Lite 2017 je elegantným nástupcom rovnomenného modelu Huawei P9 Lite z roku 2017. Jeho majiteľom prináša vyšší výkon aj operačnú pamäť a novší systém Android 7.0 Nougat. Avšak nič nie je bez chyby, a tak tento telefón strednej triedy sprevádza pár nejasností ohľadom názvu, u nás sa totiž predáva pod označenie Huawei P9 Lite 17, ale vo svete ako P8 Lite. Až na názov sa ale jedná o jeden a ten istý mobilné telefón. Dizajnéri pre nový smartphone zvolili oblejšie tvar, ktorý nielenže skvele vyzerá, ale vďaka tenkému telu (7,6 mm), tiež príjemne padne do ruky. Hmotnosť telefónu 147 gramov, celkový dojem len pozitívne podporí. Huawei P9 Lite 2017 kladie dôraz na kvalitu spracovania. Dôkazom je rám z leteckého hliníka a telo z kvalitného materiálu, ktoré je doplnené odolným ochranným sklom na zadnej strane telefónu. Na prvý pohľad vás určite zaujme 5,2" displej s FullHD rozlíšením, s ktorým si vychutnáte prezeranie fotografií či sledovanie videí a filmov.