Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P8 Lite

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Huawei P8 Lite je veľký pomocník

U nás nájdete odolné tvrdené sklá a ochranné fólie na displeje mobilných telefónov Huawei P8 Lite. Na výber je veľká škála typov, takže si vyberie naozaj každý. Všetky ponúkané produkty sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Kryt na displej je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. S krytom od nás bude váš mobil Huawei P8 Lite zaručene cool. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Huawei P8 Lite pred zničením?

Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov. Okrem toho môžu určité ochranné sklá disponovať ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré vám spríjemnia používanie zariadenia. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené tvrdené sklá a ochranné fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia Huawei P8 Lite, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky. Tvrdené sklá a ochranné fólie chráni dokonale telefón proti poškodeniu, s ktorým sa môžeme stretnúť každý deň.

Informácie o telefóne Huawei P8 Lite

Huawei P8 Lite je odľahčená verzia súčasnej vlajkovej lodi flotily, ktorá by vás mohla zaujať, pokiaľ hľadáte zaujímavý pomer ceny, výkonu elegancie a kvality. Jedná sa o základný model luxusnej rady P8, ktorý prináša vysoký výkon 8 jadier, vysokú kapacitu operačnej pamäti, príjemný HD displej, precízne fotoaparáty, funkciu Dual SIM a pripojenie k rýchlym mobilným sieťam LTE. Proste všetko, čo od dobre vybaveného telefónu čakáte. Užite si rýchlejšie reakcie a podporu multitaskingu pre viacerých spustených aplikácií súčasne s procesorom HiSilicon Kirin 620. Môžete pohodlne hrať hry, telefonovať, sledovať videá na YouTube, fotiť, prehrávať hudbu, prezerať si obrázky, cestovať s GPS navigáciou, komunikovať cez Skype a Facebook, natáčať videá alebo surfovať po internete. To všetko s vysokou rýchlosťou 8 jadier. Sledujte videá, fotografie a filmy na veľkom 5“ displeji s HD rozlíšením 1280x720 obrazových bodov. Ostré detaily, prirodzené farby, vynikajúci jas a kontrast či široké pozorovacie uhly sú zárukou pre skvelé zážitky pri sledovaní multimédií.